Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lesz valami baja a gyereknek,...

Lesz valami baja a gyereknek, ha véletlenül estére beadtuk neki a Sinupretet és a Lándzsás útifű szirupot is?

Figyelt kérdés
Pár napja köhög a kisfiam, és nappalra Sinupretet, estére lándzsás útifű szirupot kap. Nem tudom, most hol járt az agyam, a cetirizint akartam neki beadni, de beadtam 15 csepp Sinupretet, amennyit kell. A férjem meg nem sokkal később a lándzsás útifűt, mert estére azt szoktuk, és azt mindig ő adja be. Mézet akart még adni neki, amikor eszembe jutott, hogy most adtam be a Sinupret mézzel. 🤦 Lehet valami baja? Vigyem gyorsan ügyeletre? Sose csináltam még ilyet, nagyon rosszul érzem most magam, hogy nem oda figyeltem. 😱😥

2022. máj. 30. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesz semmi baja, ne aggódj,ez nem olyan mennyiség 🤗
2022. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jaj, remélem éjszaka nem lesz semmi. Férjem is ezt mondta, hogy nem egy üveggel ivott meg egyikből sem. Csak mindig mindenhol ezt olvasom, hogy köptetőt és köhögés csillapítót soha ne adjunk egyszerre. Most nagyon figyelmetlen voltam. 😥
2022. máj. 30. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi semmi baja nem lesz.
2022. máj. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő gyógynövényes, biztosan nem lesz baja. Ügyeleten kb körbe röhögnének.
2022. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz ☺️

Nyugodj meg.

2022. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, a sinupret is nyakoldo meg a lándzsás utifű is... Én nem adnám estére egyiket se. Helyette inkább sinecod vagy tussirexet.
2022. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A lándzsásból van a jó éjszakát fajta (dr.Theiss) és az kifejezetten nyugtatja, nem köhög tőle éjszaka. A sinecodot sajnos sok orvos írja még fel rutinból, egyes orvosok szerint nem javasolt, mert nem tudnak tisztulni a légutak, elhúzódó panaszokat okoz. Ja, és a Tussirex is váladékoldó. 😊
2022. jún. 1. 00:21
 8/8 A kérdező kommentje:
A Sinupretet nem szoktam estére,írtam is fentebb, hogy ez most véletlen volt sajnos, nagyon máshol járt az agyam. Még jó, hogy nem valami komolyabb gyógyszerrel csináltam ezt.🤦 Szerencsére megoldódni látszik a probléma, hála a 2 napi inhaláló kamrának, ma már nem köhögött alvásnál, úgyhogy már nem lesz szükség a lándzsás útifűre sem.😊
2022. jún. 1. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!