Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen károk lesznek, ha a...

Milyen károk lesznek, ha a nem kötelező oltásokat nem is vesszük igénybe a babának?

Figyelt kérdés

Most, max elkapja a betegséget, nem? Más baj úgyse lehet, igaz?

Viszont egy csomó pénz megspórolunk



2022. jún. 13. 18:25
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
32%

nem vagyok oltás ellenes mert a kötelezőkre pontosan vittem a gyerekeket

de a nem kötelezőkre nem vittem, mondjuk mi nem találkozunk egyikkel sem ...


szíved joga eldönteni h beadatod vagy sem

simán lehet h abszolute nem találkozik egyikkel sem a gyereked de lehet igen előre nem tudni

2022. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
14%
Ha valóban akkora egyetértés volna orvosszakmai körökben az előnyök, az ár és a kockázatok tekintetében, akkor már kötelező lenne. Novák doktor ismeretterjesztő írásait egyébként én is szívesen olvasom.
2022. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
76%
Érdemes a gyerekorvossal majd átbeszélni a nem kötelező oltásokat, és az alapján dönteni hogy melyiket szeretnéd. Mi valamelyiket beadattuk, valamelyiket nem. Az egyetlen amit pénz miatt nem adattunk be, az a Bexsero volt, már mindhárom gyerek megvolt amikor lett az oltás, így 9*30000 Ft lett volna.
2022. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
34%

28as, nálunk az egyik szülő most készül perelni a gyerekorvost, mert lebeszélte a Rota elleni oltásról, és hetekig volt rossz állapotban a kicsi.

Igen, első kézből tudom.

2022. jún. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem mindenki rosszul tudja, csak manipulálni akarnak mindenkit a hülye oltásokkal, hisz ugye még az oltások sosem segítettek az emberiségnek, kóklerek fejlesztik ki, az összes professzor phD meg mindenki hülye, csak a mucsaröcsögei gyerekorvos véleménye a mérvadó.

Sötétség.

2022. jún. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
28%
Én adok neki mindent, csak az influenzát nem.
2022. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
35%
Pedig az influenza is durva,csak az oltasok miatt lett kevesebb a halálos eset. Ismerősöm intenzíven kötött ki influenza miatt.
2022. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk azt is fel kéne fogni, hogy aki nem kap el különböző vírusokat, az nagyban azért is van, mert mások beoltatják magukat. Hülyeség jönni ilyen-olyan immunrendszerrel meg a többi maszlaggal.
2022. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes költeni rá. Nem mindenkinél gyógyul szövődménymentesen minden. Ami ellen van oltás érdemes beadatni, has javasolja az orvosotok.
2022. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
81%
Inkább örüljünk annak, hogy ott tart már az orvostudomány hogy nem kell mindenféle szamárköhögéssel és bélféregggel kórházba szaladozni
2022. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!