Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek van okom arra...

Szerintetek van okom arra gyanakodni, hogy a fiam autista?

Figyelt kérdés

20 honapos fiu, viszem neurologushoz es állapotfelmérésre, de addigis érdekelne a véleményetek…

Nem mutogat semmire, ha neven szolitom nem figyel ram nem nez ram, ha mas szol hozza azt vettem eszre arra reagal. Szemkontaktust kevesnek gondolom. Fut allandoan seta az lassu neki🙈 konyveket imadja lapozni, labdakat is guritja dobalja, autokat is de ott a kerek izgalmasabb, allandoan ajtokat csukogat. Formabedobozni szeret, allatokat ha mondom boci mondja mu, kacsa háp, csacsi iá, ham, apa, baba brmbrm, ha szomjas es ures uveg hozzam dobja, ha szamolok hogy 1, 2, o mondja hogy há(3), kerdem hany eves mondja hogy e(1], ha mondom fogmosas fut furdobe, vagy ha pancsi akkor is. Kint szeret futkarozni hintazni csuzdazni, allatokat imadja. Meset is nez, mondokasakat imadja, evoeszkozzel nem eszik epp csak a kanallal probalkozik.

Mit gondoltok, mennyire ,,kell,, aggodnom rajta?

Elso gyermek es elegge ra tudok parazni🙈

Koszonom az ertelmes hozzaszolasokat es tanacsokat🙏🏻



2022. júl. 19. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem NEKED sürgösen pszichológusta lenne szükséged, MIELÖTT tönkreteszed a gyereket!

A gyereked teljesen normális, inkább az átlagnál fejlettebb gyerek, aki semmiféle autista tüneteket nem mutat.

2022. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Miert, mert aggodok? 20 hosan nem mutogat nem hallgat nevere keves a szemkontaktus… labujjhegyen jar, szerintem ezek azert kicsit aggaszto dolgok
2022. júl. 19. 15:48
 3/61 A kérdező kommentje:
Es uj kornyezetet uj embereket nem viseli el uvolt pl unokatesomeknal is. Vagy barhol ami idegen hely.
2022. júl. 19. 15:50
 4/61 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos szerintem is neked kellene ezen dolgoznod :/ Teljesen rendben van a kisfiad, viszont a te hipochondriád(?) nagyon megkeseríti majd mindkettőtök (mindhármótok) életét, ha nem foglalkozol vele szakemberrel.
2022. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
75%
Mit kéne még tudnia 20 honaposan, buszt vezetni? Szerintem is inkább neked kellene egy "allapotfelmeres"
2022. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
72%
A gyerek tökéletesen normális, te viszont egyáltalán nem!
2022. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
72%

Mennyi autizmus kérdés van mostanában. Nem tartja a szemkontaktust jajj biztos autista. Odahúzza a kezemet a játékhot jajj biztos autista. Most meg ez, és ez csak az elmúlt pár nap.

Szerintem is neked kellene egy állapotfelmérés, kérdező

2022. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a dolgok mind igazak egy hasonló korú gyerekre, nincs miért aggódnod
2022. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ezek aggasztó dolgok.
2022. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
40%

Hát nem tudom. Az én fiam elég hasonló volt ehhez, és autista.

De ugyanígy lepattintott mindenki mikor 20 hónapos korában elkezdtem utánajárni. A gyerekpszichologus engem akart pszichológushoz küldeni.

Valóban, a dolog látványosabbá 3 éves kor körül vált, de én már sokkal korábban láttam hogy a fiam más, mint a többiek. Te ezt hogy látod kérdező?

2022. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!