Náthás a kisbabám?

Figyelt kérdés

Egész éjjel hortyog, horkol szegénykém. A lázát mértem, 37,7 volt a legmagasabb, utána elkezdett csökkenni, legutóbbi 37.4. Most akartam újra mérni, csak épp elkezdett kakálni, így abbamaradt a dolog. A fejét magasabbra tettem, mert ha vízszintesen volt, csak nyüglődött, nem tudott aludni. Azt nem mondom, hogy jól aludt, de aludt, evett is, mikor kínáltam. Persze fáradt.


Nincsen itthon orszívóm, ma reggel fogok venni. Kell e más? Hívjam fel biztos ami biztos alapon a dokit? Tudom, hogy nincs gyógyszeres kezelés egy ilyen pici babánál (2 hetes), de valahogyan csak lehet segíteni a dolgon.


Vegyek párásító készüléket is? Szívesen hallgatok bármilyen tanácsot, segítséget.


2022. júl. 21. 07:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, parasito!! Nálunk is ez volt, minden reggel méteres trutyit porszivoztam ki az orrabol, mióta van parasito, azóta max heti 1x kell.
2022. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!