Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Előfordult már, hogy elfelejte...

Előfordult már, hogy elfelejtetted státuszra vagy oltásra vinni a gyereket? Pár nap csúszásra gondolok.

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 12:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
38%
Hogy lehet ezt elfelejteni?
2022. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
94%
Nem. De olyan már igen, hogy nyaralás miatt csúszott. Még élünk.
2022. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
52%
Nem.Mindig előre egyeztetett időpontra viszem a gyerekeket a védőnőhöz,oltásra az orvoshoz.Nem felejtem el, azért egyeztetünk,hogy mindenkinek jó legyen.5 gyerekem van.
2022. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
61%

1#


Mondjuk úgy, hogy betegség miatt toltuk, aztán ez miatt nem volt a kiskönyvbe beleírva.. És hopp elfelejtettem.

2022. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
27%
4-es nekem soha az életben nem volt a kiskönyvbe beirva.Vagy telefonon,vagy emailben egyeztettünk mindig.5gyerekes vagyok.
2022. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
73%
Én meg 3 gyerekes, és ember. 🤷‍♀️
2022. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer 3-ra vittem pedig 13-ra kellett volna🙈


De megoldották..


Amúgy ennyi..


De előre beírom mindig a telefonba és napokkal előtte szól.

2022. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
19%
Én is ember vagyok,de ha valamit leegyeztetek,és ráadásul fontos, akkor azt nem felejtem el.Ha nincs esze, legyen notesze szokta mondani nagymamám.Azért vagyok itthon a gyerekkel,hogy ellássam.Ebbe beletartozik az oltásra hordás is,meg ha orvoshoz kell időpontra menni az is,azt sem felejtem el,mert ha mégis akkor hónapok múlva kerülünk sorra.Azért egy időpontot megjegyezni nem ördöglakat.
2022. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
96%

Elő 🙈 megbeszéltük, hogy adott hét második felében menjünk be valamikor reggel a védőnőhöz, hogy lemérje. Pont volt néhány nem alvós iccaka, bazira elfelejtettem, péntek du hívtam, hogy úristen, én nem vittem a gyereket... nevetett egyet, mondta, hogy mérjem le valamin otthon és küldjem át üziben (utána héten szabin volt), majd két hét múlva elvittem. A súly mérése nem volt patikai pontosságú, mivel babamérlegünk nincs, de nagyon nem néztük el, mert arányban volt a védőnőnél mérttel.

A probléma az volt, hogy fix időpont híjján nem került be az esemény a naptáramba 🤷‍♀️ így pedig, hogy zombi voltam két napig, egyszerűen kiesett még az is, hogy milyen nap van. Megesik. Amúgy mindent is a naptárba írok azonnal, nincs lelkifurdalásom, nem vagyok trehány, csak ember. A védőnők meg látnak elég anyukát, szerintem ha valaki nem notóriusan késik el/nem jelenik meg, akkor megértéssel tudnak maradni.

2022. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt már, hogy a hóforduló előtt két nappal jutott eszembe, hogy hopp, nem kértem időpontot, felhívtam a védőnőt, de már csak egy héttel későbbi időpontot tudott adni.


Illetve már sokszor előfordult, hogy betegség miatt csúszott valamelyik gyerekem oltása. Legutóbb a fiamnak a 15 hónapos oltást csúsztattuk majdnem egy hónapot, mert beteg volt.

De olyan még nem fordult elő, hogy megvolt az időpont, de elfelejtettem elvinni.

2022. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!