Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A csalánkiütést gyerekeknél...

A csalánkiütést gyerekeknél mi okozhatja és mi a jó krém csepp rá?

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek az epres nurofen szirup okozta, ahogy abbahagytam az adását el is tűntek
2022. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Allergia (bármire). Allergiateszt kell.

Csepp,gyógyszer, krém--amit az orvos ír.

2022. aug. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, ami felnőtteknél is. Akármi magyarul szólva. Nekem 4 évig volt mire kiderült az oka. Nem tudok megemészteni ezt azt. És nem biztos, hogy allergia az oka. Góctól kezdve tényleg bármi lehet. El kell menni kivizsgáltatni. Még az orvosok is nehezen jönnek rá, ha rájönnek egyáltalán. Ne az itteni dilettánsokat kérdezd.
2022. aug. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as köszi 😊

Voltunk orvosnál vele, szépen múlik.

2022. aug. 31. 02:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak érzékeny a bőre, egyszer vírusfertőzés miatt volt csalánkiütése. Azt mondta az orvos, hogy a kórokozó is allergénként viselkedik. Antihisztamint írtak föl rá (Aerius és cetirizin), pár nap alatt rendbe jött.
2022. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!