Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasmenése van es hányt ma 1x...

Hasmenése van es hányt ma 1x és 1xejszaka 20hós (1,5év) Mit szoktatok adni enni -inni ilyenkor es mennyit ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 15:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Dokihoz holnap megyunk ha nem javul
2022. aug. 31. 15:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hányt és egyszer volt hígabb széklete, akkor az q gyerek nagy eséllyel simán elrontotta a gyomrát, nem beteg. A vilagon semmi extra nem kell
2022. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Amit kér azt kap tejet kivéve.
2022. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit kér, és amit szoktam neki adni máskor is, esetleg a tejet kerülöm, de mostanában azt is olvastam, hogy lehet. Nyílván nem körömpörköltet, de nem diétaztatom.

Nekem most voltak szalomonellásak a gyerekek, 3 napig semmit nem ettek, utána pedpg örültem ha valamit megevett.

2022. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Kerüld a nehéz és nehezen emészthető ételeket. Tényleg azt mondják, hogy azt adj neki amit megkíván, a szervezet tudja mire van szüksége. Ne aggódj, ha nem eszik rendesen, lényeg, hogy sokat igyon, ne száradjon ki. A tejtermékeket kerüld. Nekünk mindig ezt mondta a doki.
2022. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi utolsó es MINDENKINEK
2022. szept. 1. 10:06
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg van egy kis hasmenese de mar nem hányik, a folyadékra figyelek,

minden otlet szamithat, es koszi az eddigieket

2022. szept. 1. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!