Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Használtok kisgyermeitekkel...

Használtok kisgyermeitekkel inhalátor készüléket? Bevált? Milyen folyadék kell bele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam 3,5 éves, most kezdte az ovit. Tavaly már járt 10 hónapot bölcsibe. Kb 2-3 hetente volt beteg. Úgy látszik a tendencia folytatódik. Most még csak 5 napot volt és már folyni kezdett az orra.

Korábban valaki ajánlotta hogy vegyek inhalátort. Nekik sokat segített, lényegesen kevesebbet lett beteg miután használni kezdték. De ő úgy mondta, hogy minden nap használják, ha kell ha nem.

Nézegettem a neten, nem olcsók és nem tudom milyet érdemes venni.

Meg aztán hogy hogy érdemes használni és milyen folyadékot kell beletenni?

Nem remélem hogy ettől kevesebbet lesz beteg, de talan a gyorsabb gyógyulást igen.


Köszi a segitseget!



2022. szept. 7. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is használ! Salvus vizet teszünk bele.:)
2022. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudsz nekem esetleg márkát ajánlani? Vagy teljesen mindegy?
2022. szept. 7. 19:23
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg nem hidegpárásítóra gondolsz? Nekünk ilyen van, használjuk, szeretjük:

[link]

2022. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem. Inhalátorra gondolok, amit maszkkal kell használni.
2022. szept. 7. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen, salvussal nagyon jó megfázasra.
2022. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
A lányunk is használ inhalátort. Mi is Salvus vízzel.
2022. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

6os vagyok.


Megindul tőle kifelé az orrváladék. Érdemes addig lekapcsolni,és közben is orrot fújni.

2022. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kisgyerekes családoknál alap. Salvus vízzel.
2022. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Reggel-este használtuk 10-10 percet a téli időszakban akkor is, ha semmi baja nem volt a lányomnak. Egy orrspray vagy orrcsepp sem hozott ki neki soha annyi váladékot, mint az inhalátor. Ritkán volt náthás, de ha igen, hamarabb túljutott rajta.

Mi fiziológiás sóoldatot használunk, nálunk a gyógyszertárban lehet kapni kisüveges kiszerelésben.

Márkát nem ajánlanék, mert a miénk jó, de nagyon hangos. Szokott lenni a Lidlben is, jókat hallottam róla, érdemes figyelni a kínálatot, a náthás időszak közeledtével szerintem megint lehet majd kapni.

2022. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Mi Omron készüléket vettünk (az elemes mini fajtát). Nagyon drága volt, ellenben semmi hangja nincs, pici babák sem ijednek meg tőle, a nagy is jobban tűri (volt Lidls is, azt nem viselte el a hangja miatt) Nálunk mindenki használja, ha épp átmegy a családon valami gány, fiziológiás sóoldatot vagy salvust szoktam beletenni.
2022. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!