Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A lányom arcán megjelent 1...

A lányom arcán megjelent 1 pici barna pötty? Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Csak pár napja jelent meg,máshol sehol nem láttam még. Most 8 hónapos. Csak egy picike pötty. Másnak is volt ilyen? Ez ugymond normális vagy inkább vigyem bőrgyógyászhoz?

Első baba így ilyen helyzetben még tanácstalan vagyok.



2022. okt. 5. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Lehet anyajegy lesz, ha barna. De lehet kiütés is, bár az nem szokott barna színű lenni. Védőnőt, gyerekorvost kérdezd meg mielőbb erről, szükség esetén ők tovább fognak küldeni bőrgyógyászatra.
2022. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Szeplő esetleg?
2022. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Anyajegy, gondolom csak felismered ?
2022. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Szeplős nincs is a családban és csak 1 pici pötty van a pofikáján. De felhívom a gyerekorvost ma. Csak gondoltam hátha van itt valaki akinél hasónló volt. :)
2022. okt. 5. 11:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudsz róla fotót feltölteni esetleg?
2022. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépségpötty, anyajegy.
2022. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Azért az orvos arcát megnézném, mikor felhívod egy barna pöttyel.
2022. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Bár az arcát nem láttam,de megtettem. Felhívtam és képet is küldtem. Anyajegy a kis pötty. Így megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat.

Igazából nem szoktam hivogatni,csak ha tényleg fontos és sürgős a dolog,viszont 1 pötty is lehet sokminden. Nekem a gyermekem a legfontosabb,még ha néha ezért egyesek idiótának is néznek! Szép napot nektek!

2022. okt. 5. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
8. Nem csak annak néznek, hanem az is vagy!
2022. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Legalabb volt az orvosnak egy jo napja 😆


Mindig meglepodok egyebkent, hogy mennyi buta ember van ...

Felnott no letedre nem ismersz fel egy anyajegyet ?? A 3 evesem felismeri.

Miutan itt irtuk 10 en, hogy anyajegy.


Egyebkent google a baratod , 1 perc alatt elolvasol par cikket ami irja, hogy pont ebben a korban kezdenek megjelenni az anyajegyek. Es igen, egyesevel 🤦🏻‍♀️

Nem irigylem a gyereked ...

2022. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!