Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 hónapos babám náthás ès...

7 hónapos babám náthás ès fogzik. Meddig tart az orrdugulás és az orrfolyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve, szörnyű napjaink és éjszakáink vannak :(

A kislányom hétvégén kezdett el köhögni, hétfőn első dolgom volt vinni a dokihoz.

Írt fel köptetőt, estére köhögéscsillapítót, fenistil cseppet, orrspray-t, ha nagyon szenved a baba, akkor nurofent is.

Most ahogy jön fel a váladék, nagyon folyik az orra és el is van dugulva. Szívom az orrát Nosiboo-val kb óránként, előtte sterimart használok, és napi 3x nasivin babyt, de így is meg van a szörcsögés :(

Emellé jön a 2. Foga alul és nagyon szenved, ezért adtam neki nurofent is, de se éjjel se nappal nem tudja magát rendesen kipihenni, folyamat felkel szerintem az orrdugulásra, majd sír a foga miatt :( annyira sajnálom, meg hát ki is vagyok merülve nagyon…

Tapasztalt anyukák, vajon egy ilyen nátha meddig tarthat?



2022. okt. 6. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek 1 hét van akinek 3.

A fiam nem szokott betegleni gyakran, de ha valami betegség van a bölcsibe akkor elkezd folyni az orra, és 3 hétig is eltart.

2022. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi második hete vagyunk benne most a 4 hónapos babámmal. Nekem a nosiboo szívófeje nem jön be. Nem tudom, lehet én vagyok béna, de nem hatékony. Az orrsziporszi feje sokkal több cuccot hoz ki, úgyhogy mi a nosiboot használjuk orrsziporszi fejjel. Utána rögtön nasivin, a szobájában pedig este párologtatok salvus vizet, vagy egy illóolaj keveréket. Attól függ mennyire szörcsög. (Ha nagyon, akkor salvus víz.) Mire bemegyünk aludni, már lekapcsolom a párologtatót, én úgy érzem, hogy az éjszakai alvásban ez segít neki.
2022. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nosiboo semmit sem ér, orrszi porszit vegyél. Persze hogy nem gyógyul, nem tudod vele kiszívni az összes váladékot.
2022. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!