Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha az ovis korú kislányodnak...

Ha az ovis korú kislányodnak látványoan ssötét szőrös lenne a lába, összenőtt a szemöldöke, de eddig nem tette szóvá, kezdenél vele valamit?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 15:06
A kérdező szavazást indított:
Ameddig a gyerek nem kéri, hagynám neki úgy ahogy van, nem akarok neki új komplexusokat csinálni
Leborotválnám neki, az ovis cikizést megelőzendő
Nem akarok éles borotvával veszélyes ötleteket adni neki, gyanta és epilálás meg fáj, szóval hagynám még
Leborotválnám neki, mert úgy érzem ez az ápoltság része
Elvinném gyantáztatni, lenne belőle egy csajos nap, hogy ne legyen rossz emlék
Leülnék vele beszélgetni, hogy ezen nincs mit szégyelleni, de ha akarja, választhat mit csináljunk vele
60 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ovis korú? Vagy nincs is ilyen lányod, vagy nagyon buta vagy? Orvoshoz kell ilyenkor vinni, mert a hormonokkal van probléma.
2022. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1, ez genetikus tud lenni, van aki szőrösebb.


Nekem az egész családom sötét hajú és sápadt, minden meglátszik.

2022. okt. 7. 15:13
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

1. Orvos

2. Ha nincs semmi baja, akkor mivel bizalmi kapcsolatot akarok a gyerekemmel, és remélhetőleg lesz is, majd szól ha zavarja/figyelem, hogy ha mégsem szólna, akkor hogy viselkedik. És onnan indulnék el valami intézkedéssel. Valami fájdalommentes szőrtelenítési módszer, i guess csak van a borotván kívül

2022. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
65%
Visszanézve a 10-12-14 éves képeimet mindig az jut eszembe bárcsak anya hamarabb elvitt volna kozmetikushoz, mert nagyon csúnya dús szemöldököm volt.. Ebben a korban azért nem igazán jutott eszembe erre gondolni, de hálás lettem volna a szüleimnek ha ők igen, mert tényleg nagyon hülyén néztem ki. Oké óvodás korban azért lehet elég korai lenne, de a gyerekek nagyon szemetek tudnak lenni, szóval azért érdemes figyelni a jeleket
2022. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Ovisan? 3-4 évesen vastag fekete szőr? Oké. Én elfogadom.
2022. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyik sem.

Orvost kérdeznék meg, hogy van-e vmi gond a háttérben.

2022. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Orvoshoz vinném.
2022. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Elvinném kozmetikushoz, hogy rendbe rakja
2022. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Orvos. Ha azt mondja nincs semmi baja, akkor másik orvos. Egy egészséges óvodásnak nem nő sötét fekete szőr a lábán.
2022. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem kezdek vele semmit. Igaz a szemöldöke nem nő össze, csak dús és szerintem szép is így. Karján, lábán sok van és sötét, de azon túl, hogy megjegyezte már, hogy neki miért ilyen, ha nekem nem... nem zavarja. Egyébként az volt a válaszom, hogy a nagylányok le szokták szedni, de nem mindenki és nem is kötelező, én se szedem non-stop. Ha nagylány lesz, eldöntheti.

7 éves, eszbembe nem jutna felnőtt ideál szerint idő előtt szőrteleníteni. Egyébként oda vannak érte, gyönyörű kislány. Fekete haj, kék szem, hófehér bőr.

2022. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!