Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 éves kislány lágyéksérv,...

2 éves kislány lágyéksérv, meddig tart egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés
Holnap fogják műteni a kislányomat lágyéksérvvel, kb meddig tarthat egy ilyen műtét? Persze holnap ha beérünk a kórházba akkor megkérdezem de tapasztalatokra lennék kíváncsi, köszönöm
2022. okt. 17. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem hosszú idő.

Orrmandula műtét is 25 perc volt csak

2022. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak össz-vissz 30 perc volt onnantól,hogy kivették a kezemből a műtő ajtóban,és visszahozták a kórterembe.Előtte már felvettek bennünket,és a kórteremben kapott szirupot,amitől ellazult,hogy ne féljen annyira.Nagyon jó cucc lehetett,mert halucinált tőle.Kb.15 perc múlva mentünk a műtő elé,ott elvették tőlem, onnantól pár percig üvöltött.Azt szörnyű volt hallgatni,én kint sírtam,a férjem hallgatta meg a dokit hogy mikor hozzák.Visszamehettem a kórterembe,és kb 20 perc múlva szóltak hogy kész,hozták is.A kórterben ébresztették, onnantól még vagy 1 órát sírt ameddig teljesen magához tért.Nekem rosszabb volt hallgatni,mint amilyen rosszul volt,mert amint teljesen felébredt,alig lehetett leültetni,lefektetni.Szaladgált,vidám volt.Reggel műtötték,este haza is jöttünk.
2022. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!