Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy tud-játok gondját viselni...

Hogy tud-játok gondját viselni a családotoknak, ha ti magatok is betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Az egész család benyalt valami influenzát. A férjem ilyenkor mindig a halálán van. Szó szerint mert 2 nap nem gyógyulás után már végrendeletet akar írni. Van egy 9 hónapos gyerekünk is. Még ő van a legjobban, csak az orra folyik, meg többet nyűgös. Amikor épp jó kedve van, akkor mászik fel alá a lakásban. Nekem lázam van, fáj a torkom, alig kapok levegőt és nagyon szédülök. A főzést és a háztartást elengedtem, de jelenleg úgy érzem, hogy a babám ellátása és felügyelete is problémát okoz. Alig tudok aludni is éjszaka, már nagyon ki vagyok merülve. Más hogy bírja?
2022. okt. 23. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ket gyerekkel vagyunk itthon, ebbol az egyik gyereket leszamitva covidosak vagyunk, es a masik mar jobban van. Felvaltva pihenunk, fekszunk a kanapen, ok meg jatszanak vagy veszekednek, vagy nyuznak.
2022. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Kín keservesen.

Múltkor mi is így voltunk, kivétel én, mert nekem a hasam ment, hánytam, és 39 fokos lázam volt.

Hányingerem volt még a tápszertől is, ahogy etettem a gyereket. Görnyedve pelenkáztam, és így tovább.

Kín szenvedés volt az a 3 nap.

2022. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Úgy hogy muszáj, mert senki nem csinálja meg helyetted.

Amúgy ha ilyen rosszul vagy miért nem kérsz segítséget? Nagymamák, testvérek, barátok? Csak van aki ki tud segíteni pár órára.

2022. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szoval nehezen birjuk, de hat a muszaj nagy ur, a gyerekeket el kell latni. Legalabb menni tudok. Tavaly nyaron benyeltunk egy hanyos-hasmenos virust, aminel kuszva-maszva kozlekedtem a mosdo es az agy kozott. Na az kemeny volt. Ott pont mazlink volt, kaptunk segitseget. Terhesen is elkaptam egyszer egy ilyet, akkor a nagyobbik gyereket a szomszed vette at par orara, meg hazaert a ferjem, en meg a wc-ben fekudtem a padlon.
2022. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanilyen nehezen bírom én is, mikor beteg vagyok. De nincs más lehetőség, és vigasztal, hogy a legrosszabb része csak pár nap.
2022. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
3as persze és fertőzzenek le mást is. Full jogos.
2022. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Pont ugyanúgy, mint bármelyik másik nal. Nem csinálja meg helyettem senki, nem opcionalis a gyerek ellatasa.
2022. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
6os, hát lehet a mi családunk különleges, de ha olyan rosszul vagyok, hogy alig bírom ellátni a gyerekemet, akkor jönnek segíteni, számolva azzal hogy lehet megbetegednek. Sajnálom, hogy neked ilyen helyzetben nincs kire számítanod.
2022. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
8as, de lenne, de nem bírná el a lelkiismeretem ha miattam betegednének meg. Bár az is igaz hogy én meg szoktam oldani ezt.
2022. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
A férjem is részt vesz és nem nyivákol az ágyban.
2022. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!