Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nagy családotok van?...

Milyen nagy családotok van? (Nagymama, nagypapa, unokatesók, gyerekek)

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát nekünk elég népes családunk van.

Nagyszüleim nincsenek, mind meghaltak. Unokatesóm egy van.


Hatan vagyunk testvérek.

Legidősebb nővérem (41 éves) három gyereke van: 11 éves fiú, 9 éves lány, 6 éves fiú.

Második legidősebb nővéremnek (38) négy gyereke van: 8 éves lány, 5 éves fiú, 3 éves lány, kettő éves fiú.

Harmadik legidősebb nővéremnek (36) egy gyereke van: 3 éves lány.

A bátyámnak (33) egy 4 éves kislánya van.

A húgomnak (21) egy 3 éves lánya van.


En 23 vagyok, nekem nincs gyerekem.

6 gyerek, 10 unoka, plusz 4 pár, +2 fogadott unoka és nagyszülők: 22-26-an szoktunk lenni egy családi összejövetelen.

2021. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Nagy


Dédszülő is él 3

Nagyszülő 3 de van új pár is.


Anyukámnak 7 felnőtt testvére volt, mindenhol 2-3 gyerek, ahol több helyen 1-2 van, ahol 3 gyerek is van


Nagymamámék is 5-en testvérek.

Férjemnek kisebb a családja, de ott is van mindenhol unokatesó

2-3 gyerekkel.

2021. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon kicsi.

Nagyszülők közül már csak 1-1 mama él.

Férjem egyke.

Nekem egy testvérem van, neki 1 gyereke.

Mi 2 gyereket vállaltunk. Az uncsitesó korban sokkal idősebb, ritkán járunk össze.

2021. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Mekkora a csalad, vagy mekkora részével tartjuk a kapcsolatot?!


Apa részéről nagynénem és 3 unokatesóm élnek, nagyszülök meghaltak.

Vagy 15 éve nem beszeltem velük. Mikor apa meghalt, kijelentették onnan kezdve rám nem kíváncsiak


Nevelőapám (4 éves korom óta nevel) részeről él papa, vele 3 éve nem beszeltem, bevonult otthonba, nem kíváncsi senkire.

Van 2 nagybátyám, az egyiknél 3 unokatesóm. Kb évente 1x ha beszelek velük, akkor is csak ha talalkozunk valahol


Anya részeről él a nagymamám, vele 10 éve nem beszéltem, anyaval azóta bíróságra járnak, mert a mama ki akart semmizni minket.

Van nagybátyám, vele ugyan ez a szitu.



Tehát nekem anyáek vannak (anya, nevelőapám és 3 tesóm)

Emellett egy 2 éves fiam, és jövőhónapban születik a lányunk.


Ferjem részéről is nagy a család, de ott sem tartjuk sokkal többel a kapcsolatot

3 tesója van, ebből 1el vagyunk jóban, ott 2 gyerek van

Meg 2 unokatesójaval a sokból

2021. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nagy családom van.

1 nagymama él, 83 éves

4 gyereke van, anya a legfiatalabb plusz házastárs mindenkinek;

8 unokája van összesen, mindenki házas 1 kivétellel;

8 dédunokája van, 2 pedig hamarosan születik.

Férjemnek él 1 mamája, apai ágon van 3 idősebb testvére, anyai ágon 1 nővére. Anyós és új párja plusz a 2 gyerekünknek pedig van 4 unokatestvére.

2021. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Anyukám, nagymamám és 4 testvérem van. A 2 húgom már házas, az öcséim nem. Nekem férjem és 4 gyermekünk van, a férjem oldaláról senkivel sem tartjuk a kapcsolatot.
2021. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon kicsi a család. Abból is csak a bátyámmal tartom a kapcsolatot, mert nem százas a famíliánk. Összesen három unokatestvérünk van, a szüleink elváltak, anyai oldalról van egy nagymama, apai oldalról meg soha életemben nem láttam őket. A szüleinkkel sem beszélünk, tesóm hosszabb ideje már, én egy éve építettem le őket végleg. A férjemnél se jobb a helyzet, ott csak két nagymama van, és az öccse, senki más.
2021. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi sokan vagyunk és nagyon szeretjük.

Van két dédszülő, még az ő testvéreik közül is a többség él és viszonylag aktív még mindenki.

Nekem apukám él, férjemnek az anyukája, mindkettejüknek van párja.


Nekem 2 nővérem van, egyiknek két felnőtt fia, másiknak kamasz lánya.

Férjemnek két öccse, egyik kamasz, másik fiatal felnőtt, akik még otthon laknak.


Nekünk két kicsi gyerekünk van.


Unokatesó is van bőven.

Anyósomnak 3 testvére van, nekik összesen 7 gyerek, és 3 unoka.

Anyu testvéreinek is összesen 4 gyerek és 6 unoka.


Plusz ugye a párok, jelenleg majdnem mindenkinek van.

Viszonylag egy rakáson is vagyunk. A többség egy településen él, vagy a szomszéd településen, így gyakran találkozunk.

2021. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kicsi, és a felével így se tartjuk a kapcsolatot, mert nem kedveljük egymást. 2 mama és 2 papa van, másra nincs szükségünk.
2021. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:

Elméletben nagy, apámék 11-en voltak tesók, szóval van egy rahedli nagybátyám, a feleségeik, a gyerekeik meg az unokáik meg azok gyerekei stb. Anyai ágon vannak nagyszüleim, plusz anyámnak 3 féltestvére van.

A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a szüleimmel tartom a kapcsolatot és annyi. Nincs és soha nem is volt családi banzáj, mindenki szarik mindenkire, de ez engem nem zavar, egyrészt megszoktam, másrészt sosem voltam társasági ember én sem.

2021. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!