Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt már asztma miatt gyermek...

Volt már asztma miatt gyermek tüdőgyógyászaton / pulmonologian ?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatokat csináltak és hány éves volt a gyerek

#Tudogyogyasz
2022. okt. 23. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Legidősebb lányommal 4 évesen voltunk. 3 napra feküdtünk volna be, allergia vizsgálat miatt, de mivel lányom sni-s nem lehetett elvégezni az allergia vizsgálatot, olyan pánikrohamot kapott amint felkarcolták az allergéneket, hogy azonnal le kellett mindent törölni, így másnap jöhettünk haza.

Egy vérvétel és egy tüdőröntgen volt még, ami megint csak nehéz volt.

2022. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a borteszt nem is olyan könnyű mint ahogy elmondják ? Kérdezte a doki hogy melyik változatot szeretném a vervetelt vagy a borteszteset (nem így mondta de hirtelen nem jut eszembe a pontos neve ) és én nem a vervetelt valasztotttam amit majd a következő vizsgálaton csinál meg . Kisfiam elvileg asztmás de neki is csak a papírokat nézte át meg a panaszok alapján , majd a következő vizsgálatra kell vinnem a mellkas rotgenes leletet es majd akkor csinál allergia tesztet is . Ilyenkor nem kellett volna ezt a tudokapacitast mérni ?
2022. okt. 23. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A fújós teszt amúgy nem tüdőkapacitás, hanem azt nézi, mennyi levegő jön ki 1 másodperc alatt. Szerintem nekem 8 évesen nézték először. Lehet, hogy még kicsi hozzá.
2022. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, azt nem nézték. Nekem is az jóval kéaőbb volt.


Ne ijedj meg, egyáltalán nem biztos, hogy a fiadnál se fog sikerülni a teszt.

Lányommal nagyon nehéz, ő rengeteg mindentől fél, szorong. Egy vérvételnél is többen kell lefognunk.

2022. okt. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó 😊 köszi a válaszokat
2022. okt. 24. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!