Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen orrszivot használtok...

Milyen orrszivot használtok ha mentek valahova ?

Figyelt kérdés
Mivel oldjatok meg ha nincs kéznél porszívó ? Mondjuk kocsiban vagy boltban jatszon..Ami hatékony is olyan érdekelne
2022. okt. 24. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen rövid utakra, mint a játszótér vagy bolt semmit, nyaralásra meg viszem a porszívóra csatlakoztatható rész nélkül, csak a csövet meg a kis üvegecskét, és szájjal szívom porszívó helyett, ha szükséges. Nem olyan hatékony vagy jó, mint a porszívóval, de van egy kis elemes kézi orrszi-poszink és megdöbbentő módon annál még mindig jobb :D Emiatt a nagyon max évi 2 alkalom miatt meg nem akartam soktízezres nosiboo meg hasonló elektromos cumót venni.
2022. okt. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nosiboo
2022. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Utcán nem szívom le neki, meg betegen nem megyünk messzire.


Amúgy jó lenne tudni, mivel váltható ki a porszívóra köthető orszi, mert 15 ezres magyar gyártmányú kézi szívó sz*rt nem ér.

2022. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szájjal szívom a porszívóst.
2022. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Derjaderja ***** válasza:

Nekünk van egy szájjal szívós (olcsó darab), nyaralásra vittük.

Ha olyan gyakran kell szívni, nem viszem játszóra vagy messzire sétálni.

2022. okt. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Derjaderja ***** válasza:
84%
Meg ezt a boltban leszívást nehezen is tudom elképzelni.
2022. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat


Csak mondtam egy példát:D ami nem otthon van. Az a nosiboo nagyon drága nincs valami feltoltos ami szív is és nem 50 e ?

2022. okt. 24. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Brendonban van olcsó szájjal szívó.

Nálunk bevált, nem melyről de azt kiszedi ami már elől van.

2022. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi sokat utazunk, így ez a kérdés nálunk is felmerült. A Nosiboo valóban drága. Egy egyszerűbb elektromos kézi orrszívót vetünk erre a célra. Nagyon betegen úgysem megyünk, arra meg tökéletesen megfelel. Nem volt eddig igazán szükség rá útközben szerencsére.
2022. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha beteg, nem nagyon megyünk messzire. Nyilvános helyen, itt értem utcán, boltban, stb nem szívom az orrát.


Egyebként mi is porszivó nélkül használjuk, még ha itthon vagyunk akkor is.

2022. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!