Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ahol nagyon függő cicis volt...

Ahol nagyon függő cicis volt a gyerek és elvettétek tőle, ott mi változott meg utána?

Figyelt kérdés

2 évesem annyira csak cicizne, hogy védőnő mondta őt apránként nem lehet, hanem azonnal vegyem el tőle.

Egész nap matat, és nem szól hogy éhes, csak jön rám, szedi a ruhámból, hiába mondom most nem lehet, majd ha alszunk megkapod, vagy bármi. Akkor üvölt. De mivel cumit sosem fogadott el, így őt csak ez nyugtatja meg. Egész éjjel rajt lenne, 10x is felkel cicit kérni. Nem beszél csak 1-1 szót.

Viselkedésben, evésben, alvasban, beszédben,vagy egyéb változás közlékenységben?


2022. dec. 5. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Hát ha ennyire durva, én már rég abbahagytam volna.

Szerintem gáz, hogy a gyerek fogja és tépkedi az anyja ruháját.

2 évesen el lehet neki magyarázni, hogy nincs és ennyi.

Nekem az 1 évesem is megértette.

2022. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Hát nekem olyan antibiotikumot kellett szednem ami miatt már nem szoptathattam, meg már én magam is úgy voltam, hogy elég nagy már 2 év pár hónaposan, hogy nem is kell már igazán szoptatni.

Nagyon paráztam, de szépen zökkenőmentesen elhagyta.Itt olvastam olyanokat, hogy mert hetekig nem tudta a gyerek megszokni a helyzetet, meg ilyenek de nekünk ez nem okozott gondot, simán rendben zajlott minden.Mondtam, hogy beteg a cici és nincs most míg meg nem gyógyul aztán ezt úgy elfogadta és sose kérte utána már.

Mondjuk nagy cicifan volt az enyém is, de komolyan soha nem tépte a ruhámat érte vagy ilyesmi.

2022. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És ilyenkor mit csinálsz? Ha üvölt, akkor mégis odaadod? Mert azzal pont rá lehet szoktatni, hogy üvöltsön.
2022. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem elvenni kell tőle, mert abba belerokkan, hanem szép fokozatosan visszább venni. Így is lesz hiszti, főleg ha nem vagy következetes, de sokkal "barátibb" fokozatosan az elválasztás felé terelni, mint drasztikusan.
2022. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
a te életed mindenképp jobb lesz szerintem... és vszleg a gyereked is elkezd beszélni, mivel nem lesz folyton tele a szája.
2022. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1-es. Nálunk a nagy 1.5 évesen mikor azt mondtam fáj, és nincs többet azt mondta anya fáj, nem kell. Ennyi! A pici nem erti, nem tud beszélni még, folyton mindenért sír, ő teljesen más.
2022. dec. 5. 15:35
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az elvonás utáni változás?
2022. dec. 5. 15:38
 8/12 A kérdező kommentje:
5-ös naponta 3x kapja meg. Nincs folyton nála, csak ha nincs nála folyton kéri. Mindig mondom neki lefekvés előtt, ébredéskor megkapja, de éjjel is csak azon tud visszaaludni. Most jön az utolsó hátsó rágófogpár neki és beteg is, tiszta hurut. Így megértem, de utána ha ez lezárul el akarom tőle venni.
2022. dec. 5. 15:59
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Probáltad leragasztani a bimbót és mondani hogy nem lehet mert fáj.
2022. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
9, átverni a gyereket, gratula!
2022. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!