Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan adjam be az orvosságot,...

Hogyan adjam be az orvosságot, ha nem engedi?

Figyelt kérdés
1 éves a fiam, fülgyulladása van, antibiotikumot kell adnom neki, de nem hajlandó bevenni. Ha szétfeszítem a száját akkor is kiköpi a gyógyszert. Orvos annyit mondott "hát valahogy oldja meg anyuka". Kösz.. van valami jó módszeretek?
2022. dec. 27. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Oldalt, teljesen hátra kell nyomni a fecskendővel. Reflex, oda kerül lenyeli.

Nem, nem fullad meg.

Kórházban vénásan fogja kapni. Az se buli.

2022. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja. Használj fecskendőt.
2022. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem akkor is kiköpi a gyógyszert, ha a torkáig lenyomom a fecskendőt. Próbáltam az orrbefogós módszert, az se működött. Nálunk az vált be, hogy hanyatt lefektetem, combjaim közé fogom a fejét, combjaim alá lefogom a karjait, 2 ujjal kinyitom a száját, benyomom a fecskendőt, és addig benne hagyom a 2 ujjam a szájába, amíg nem nyel. Ha hagyom, hogy összecsukja a száját, akkor kiköpi. Így lenyeli

Nekem is több napi kiköpött gyógyszerbe telt mire így végre sikerült

2022. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

3!

Akkor valamit rosszul csináltál. Ez egy reflex ahogy előttem is írták. Ha jól csinálod nem tudja kiköpni

2022. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én rostos őszilébe keverem az antibiotikumot(enyém ki szokta hányni),simán megissza.
2022. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyümölcslébe szoktam keverni, ha máshogy nem megy.
2022. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd bele egy korty innivalóba.
2022. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!