Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit szoltok ezekhez az erteekh...

Mit szoltok ezekhez az erteekhet? Van koztetek olyan akiknek hasonlo es kapott orvossagot? Cukor:0-4,1,60-4,4,120-4, Inzulin 0-5,7,60-47,120-41

Figyelt kérdés
MM-ben azt mondtak nem adnak orvossagot mert jok a hormonk es van 30napra menzesz,viszont a cukororvos adnak.
2016. máj. 12. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld gyógyszer nélkül szigorú ir diétával ès sporttal
2016. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
IR, de nagyon enyhe, ilyen ertekekre en nem is kernek gyogyszert, mert dietaval es sporttal is karban tarthato, es majd a kontrollon ugyis kiderul van e valtozas. Nekem a masodik szulesem utan tankonyvi 28 napos lett a ciklusom, dietaztam es sportoltam, cukorterheles vegul nem is volt, de terhes lettem harmadjara is gyorsan, es nem kellett a gyogyszer. Hidd el nem olyan jo moka am azt szedni, en orultem, hogy anelkul is ugy tunik jol kordaban tartottam az allapotomat ;-) Most viszont mar el fogok majd menni egy terhelesre, de mig a babam kizarolag szopizik, nincs ertelme, viszont a dieta folyamatos ;-)
2016. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon enyhe ir, én is hozzájuk járok és ennŕl magasabb -de még mindig enyhe- értékre is első körben diétát és sportot mondtak.
2016. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!