Orrdugulas valadek nelkul?

Figyelt kérdés
2 eves gyerkoc 1 hete nathas lett, folyt az orra, plusz orrdugulas, neha szivtam neki orrsziporszival, de nem nagyon jott semmi. Aztan mar pentekre jobb lett a helyzet, erre tegnap estere ugy eldugult az orra, hogy elaludni sem tudott. Semmi baja nincs, takony nem jon, nem folyik, csak el van dugulva az orra. Orrspray sem segit. Irtam a dokinak, de nyilvan ma nem fog meg valaszolni. Mitol lehet, hogy megint eldugult neki? Pedig mar tok jol volt... mit lehet meg ilyenkor csinalni? Parasitason is tul vagyunk
2023. jan. 1. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Milyen orrspray-t használsz? Tengervizes erre hasztalan, Nasivin vagy hasonló kell.
2023. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok,covid utan. Sosem volt ilyen. Ket hete kinlodok, en holnap kerek valamit a haziorvostol, mert megorulok. 2 hete 4-5 orakat alszom, mert felriadok h megfulladok. Nappal.alt. jo, aztan jon a 19 ora es eldugul reggelig. Mi az isten nyila lehet ez.
2023. jan. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nasivint hasznalunk, de nem segit. Mindig alvas elott jon elo, napkozben nem szenved
2023. jan. 1. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nasivin es egyeb erszukitoket csak 2-3 napig szabad. Orrspray fuggoseget okoz, 1-2 het utan is fuggo lehetsg, utana mar bedagadnak a sejtek az orrodban tole es nem megy le csak gyogyszertel. Ordogi kor, nem tudod letenni, csak tobb napos,hetes leszokos orrdugulos kinlodas utan.
2023. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak par napig hasznaltuk, tudom h nem lehet
2023. jan. 1. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Allitolag van egy spéci antibiotikus orrcsepp ami erre jo, ha nem mulik. Meg kell az orvost kerdezni. Nekem sem mulik két hete.
2023. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remelem holnap valaszol, mert megkeseriti a napjainkat....
2023. jan. 1. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Tobrex, az az antibiotikumos orrcsepp. Venyköteles.
2023. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Koszi. En orrkenocsot kaptam. De a gyogyszeresz szerint szart sem er.
2023. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!