Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit ajánlotok, hogy meginduljo...

Mit ajánlotok, hogy meginduljon az orrváladék?

Figyelt kérdés

Pár napig meg voltam fázva, lázas voltam, fájt a torkom. Most már jobban vagyok, de érzem, hogy valami feszíti a fejem (homlokom, arcüregem)

Van valami praktika, amivel megindítható a váladék? Nektek mi szokott beválni?



2022. ápr. 7. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



Nekem ezek a szipuk válnak be.

2022. ápr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy ciszta az orrodba. 3 éve jártam így. Feszített az arcom, mint a fene. Ez a nem tudott kiürülni bal oldalt, hiába az orrcsepp kb. csak kifolyt ha befújtam, nem akart kidugulni stb. Szóval ez a nem tudtam kifújni érzés. Nekem az segített, hogy erőltettem az orrcseppet. Hátrahajtottam a fejemet és jó nagy adagot belefujtam és próbáltam felszívni, ott tartani. Végül a ciszta elengedte magát. Kijött egy ilyen véres húscafat szerűség, na meg vér és ilyen gennyes víz, majd végre kitudtam fújni az orromat. Olyan megkönnyebbülés volt. Bocsi, ha gusztustalan, csak azért írtam le, hogy ne ijedj majd meg. Ja és a fül-orr gégész nem látta...pedig voltam ott ezzel.
2022. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sinupret
2022. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sós tengervizes orrspray nekem segíteni szokott és ennek nincsenek mellékhatásai.
2022. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gőz
2022. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!