Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szorulás ellen javasolnátok?

Szorulás ellen javasolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy néz ki a kisbabámnak szorulása van (6,5 hónapos). Igyekszem pedig minden nap olyan gyümölcsöt vagy zöldséget adni, ami elvileg könnyíti, pl banán mellé sütőtököt, és persze vizet is kap. De talán nem iszik elegendőt. Nyel pár kortyot, utána csak "rágicsálja", játszik vele. Hány ml-t adtok (fogad el) a ti babáról?


Ami pedig ugye még fontos, hogy mit adhatnék neki szorulásra? Kál ő, csak nehezen és keveset, tehát nem az a tipikus golyócskák. Viszont zavarja, nyom szegény, van hogy felsír emiatt.


Az interneten az almát, körtét ajánlották (mást is persze), illetve az alma levét (100%-os, magam csinálnám, ha úgy lehet, bár talán boltira gondoltak, nem tudom). Tippek esetleg? Bevált módszer? Köszönöm szépen előre is!


2023. jan. 29. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Habár az én fiamnak nincsenek ilyen gondjai és idősebb is, de ha reggelire almás zabkását kap, aznap kétszer kakil az 1 helyett. Ha előző nap is azt kapott akkor háromszor :D szóval az alma nagyon jó, ha már bevezetted, akkor lereszelve adj neki belőle minden kóstoltatás mellé
2023. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen! 😊 Van almapürém lefagyasztva, az megfelel? Csak azért kérdezem, mert én főztem, tehát nem nyers az alma. Bár talán nem számít,vagy igen?
2023. jan. 29. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod ígyis-úgyis :) én nyersen adom neki és úgy van ilyen hatása, de lehet főzve is jó. Ha nem válik be a főtt, akkor próbáld majd meg nyersen is
2023. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Rendben, köszönöm!
2023. jan. 29. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam mikor már semmi nem hatott akkor laevolac szirupot kapott. Van aki aszalt szilvát tesz vízbe,egy éjszakát benne hagyja és annak a levét adja.
2023. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne adj neki pár napig banánt!!!


És ahogy olvastad mehet az alma, körte, szilvalé

2023. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!