Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Egyoldali lábfájása volt a...

Egyoldali lábfájása volt a gyerekednek?

Figyelt kérdés

A lányomnak már jó pár hónapja fáj a térdhajlata éjszakánként, de mindig csak a bal oldalon. Annyira erős a fájdalom, hogy paracetamolt kell neki adnom, különben nem tud visszaaludni. 7 éves. Mivel a fiamnak is szokott lenni, eddig nem izgultam miatta. De ma elvittem az orvoshoz. Vérvételre kell vinnem

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2023. febr. 14. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekkorban növekedéskor fájt így a lábam.

Kívánom, hogy nálatok se legyen semmi komolyabb.

2023. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es válaszoló!
2023. febr. 14. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért vártál hónapokat?????
2023. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert azt gondoltam növekedési fájdalom. A fiamnak is van/volt. Már többször utána olvastam. Éjszaka jelentkezik, fájdalomcsillapítóra rögtön elmúlik, nincs semmi más tünete.
2023. febr. 14. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyoldali, ennyi idosen jelentkezo fajdalom tenyleg tipikusan novekedesi fajdalom szokott lenni. Nalunk magneziumot, illetve egy ideig emelt d-vitamint javasolt a gyerekorvos, illetve lefekves elotti masszirozast, nyujtast. Ezzel tenyleg jobb lett, aztan 9 eves korra elnotte a ket nagyom. A harmadik most 8 eves, vele meg epp a surujeben vagyunk.


A verkep nem art, legalabb latjatok, ha van valami, de ne erezd magad felelotlennek, amiert vartal. Ennyi idoseknel sok esetben a gyerekorvos is varakozast javasol csak.

2023. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 5-ös válaszoló! Remélem én is, hogy csak az lesz.
2023. febr. 15. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!