Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nyelvfék-felvágásról tapasztal...

Nyelvfék-felvágásról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a lányomnak csecsemőkora óta le van tapadva a nyelvféke, eddig vártak, de most a logopédus javasolta a felcsippentést. Most, 4 éves lesz, nem tudom, hogy ebben a korban hogy viselik

#Nyelvfék-felcsippentés
2023. ápr. 16. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekként volt. Elvileg picit vérzett és kicsit megilyedtem, de ennyi.
2023. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párperc kicsit fájdalmas még egy ideig de utána nagyon jó lesz neki
2023. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
4 éves nem tudom hogy viseli, a mi kislányunkét 1 hetesen vágattuk fel. Kb 15 másodperc volt. Pár napig kenni kellett. Aznap este szar volt, utána még 1 napig érzékeny
2023. ápr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanat kb. Nekem is volt. Mire anyámék megkérdezték,hogy mikor lesz a nagy műtét,már kész volt 😀.
2023. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És érzéstelenítik majd?
2023. ápr. 16. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
És a gyerekorvos, védőnő mit csinált eddig? Felháborító...piciként észre se vette volna,ha felcsippentik!
2023. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-os.Nekünk sem csinálták meg,mert pont covid volt,és csak akkor vállalták volna,ha az evést akadályozza.Mivel ez nem állt fenn,a gyerekorvos nem adott rá javaslatot,elzavartak hogy majd.Mostmeg már azért várunk,hogy hátha nem is kell majd,mert már 3 éves lesz.Ha nem fogja a beszédben zavarni,eddig nem zavarta egyáltalán,pedig folyton dumál, akkor így is marad.
2023. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!