Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek az jo ha minel...

Szerintetek az jo ha minel tobb betegsegen atesik a kisgyerek?Ettol megerosodik az immunrendszeruk? Irjatok kerlek tapasztalatokat!!

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 evesem es egy 11 honapos kisfiam.A 2,5 eves most kezdte az ovit es kethetente beteg 2 hetre…1-2 hetet megy 1-2 hetet itthon már 3 honapja. A kicsi 11 hos folyamatosan mindent elkap tole ezert antibiotikumok sorozatat kapjak mert fullgyulladast kapnak…

Szerintetek jo ha most minel tobb betegseget elkapnak? Ettol megerosodnek?


2022. nov. 8. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem igen.

Én is gyermekkoromban rengeteget voltam beteg, és szüleim hagyták, hogy önerőmből, orvos és gyógyszerek nélkül kiheverjem.

Jelenleg vagyok 40 éves és utoljára 25 éve voltam beteg, azóta még egy náthát se kaptam el.

2022. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem állítom, de úgy tudom, hogy jó, ha a gyerek pici korában átesik a gyerekbetegségeken, hogy növelje az ellenállóképességét.

Egészségügyiseknek talán más lehet a véleménye.

2022. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Az atb.ok ugy tudom tonkre verik az immunrendszert.

Ne adj atb.ot ha nem muszalj

2022. nov. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!