Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero védőoltást ti beadattá...

Bexsero védőoltást ti beadattátok? Valóban erős oltás?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 07:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Megmondom őszintèn èn nem mertem mèg beadatni. 2,5 èves a fiam, mai napig gondolkodom rajta. Semmilyen oltás sem viselte meg, sosem volt lázas egyiktől sem. A dr nő azt mondta magában a Bexsero nem èr semmit a Naisevac/ Nimenrix nèlkül logikátlan beadatni, mert több kòrokozò okozza nem csak a B tìpus... :/
2023. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
Csak a kötelezőket.
2023. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Beadattam, mert gyerekkorhazban dolgozom, es lattam 14 eves egeszseges gyerek agyat elszallni, aki csak fekudni tudott agyhartyagyulladas miatt. (nem tudom meddig maradt eletben utana, ha eletben maradt) Persze, hogy megvedem a gyerekem, amitol meg tudom!
2023. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13-as teljesen egyetértek Veled. Annyi minden van,ami ellen sajnos nem tudunk védekezni, így én is azt mondom, hogy ami ellen van védőoltás, azt kapja meg
2023. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze, beadattuk. Egyik Bexsero-tól sem lett semmi baja.
2023. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!