Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen érintésmentes lázmérőtö...

Milyen érintésmentes lázmérőtök van?

Figyelt kérdés
A patikában azt mondták, nem igazán megbízhatóak. Akkor érdemes drágábbat venni, vagy bőven jó valami olcsóbb is? Csak hogy éjszaka ne kelljen ébreszteni a kicsit, ha lázat kell mérni.
2023. jún. 12. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Fülhőmérőnk van, anno a kórhazban is azt hasznalták mikor a nagyobbal bent voltunk, de láz gyanu eseten rendessel is mérem,ha a csuklóm szerint meleg
2023. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi, nemrég vettük, 15 körül volt, eddig minden rendben vele, egész pontosan mér.
2023. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk lidl-ből (sanitas) van (homlok és fülhőmérő egyben/levehető a homlok “kupak” ) ha a homlokán 36 körülit mutat, akkor popsiban 37.1-37.3. Ha homlokon 36.8-37.0 + mutat, akkor viszont már biztos hőemelkedése/láza van, és akkor nyilván megmérem “rendesen” is. Fülben viszont hasonló értéket mér, mint hónaljban.

Bár legtöbbször a csuklómra hagyatkozva is el tudom dönteni.

2023. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Geratherm non contact. 8 éve megvan, megbízható.
2023. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Lidl-ben vásárolt homlok/fülhőmérő. De cart se ér.


Digitálissal mértem 3 éves koráig popsiban,azóta (természetesen másik lázmérővel) szájban mérjük. Mint mindenkinek a családban. Gyors és pontos.

2023. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bőven elég a lidl-s homlok/fülhőmérő, arra, hogy megállapítsam, hogy hőemelkedése, láza van. Hiszen nem a foktól függ, hogy csillapítom-e neki, hanem attól, hogy hogy érzi magát.
2023. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

6!


5-ös vagyok. Tudod bizonyos fok felett már a tizedek is számítanak, és akkor pontosan kell mérni.

Nem mindegy,hogy 39.5 vagy 40.5 egy kisbabánál!

2023. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van nekünk is egy Momert fül és homlok lázmérőnk. A lányomnál sokszor használtuk, egészen megbízható volt. De most a fiamnál az istenért nem működik normálisan. Nem egyszer volt, hogy mértem, mert melegnek éreztem, de nem mutatott még csak hőemelkedést se. A gyerek csak nem érzi jól magát, merjünk popsiban... hopp, lázas. Szóval most valami másikon gondolkodom.

Nála tapintásra is nehezebb megmondani, ha hőemelkedése van. Ha 38 felett van, az egyértelmű, az alatt nem. Mármint tapintásra.

2023. jún. 12. 21:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7, rendben, de nekem ilyen problémám szerencsére még nem volt, 3,5 éves a lányom és eddig teljesen elég volt ez. Kisbaba korában volt sima lázmérő popsiban, de szerencsére csak egyszer kellett használni. Azóta elég a homlokmérő, mert kb mindegy, hogy 38 vagy 39 fokos. Ha rosszul van, kapja a gyógyszert, és kész.
2023. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

9!

Szerencsés vagy. Tedd össze a 2 kezed, hogy ilyen egészséges a gyermeked!

2023. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!