Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kedves Anyukák! Ki milyen...

Kedves Anyukák! Ki milyen érintésmentes lázmérőt használ? Mi a véleményetek az ilyen fajta lázmérőről? Mennyire pontosak? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Legkisebb Fiunk 10 hónapos, most először beteg, lázas, nagyon nehezen viseli a popsiba mérést, keservesen sír.

Gondoltunk érintésmentes lázmérőre, de nagyon sokféle van.

Akinek van tapasztalata, kérem írja le pár szóban a véleményét!


Köszönjük szépen!



2022. szept. 15. 22:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Szr. 70 euroert vettem es mindenhol mast mutatott a fejen, ha mertem ugyanazon a ponton is...
2022. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Homlokra tehető lázmérő. Nálunk bevált.
2022. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#1 Én is ettől félek!

#2 Rá kell tenni a bőrére? Milyen fajta? Mennyi ideig kell ott tartani?

2022. szept. 15. 23:12
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell tenni a bőrére úgy 10 másodpercig, aztán ott színeződik el ahány fokos a gyerek.
2022. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
#4 Ez még létezik? A legnagyobb Fiamnál használtam ilyet. Szuper! Köszönöm szépen! Gondolom megbízható is.
2022. szept. 16. 00:20
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Digitális infravörös lázmérőt használunk. Először szkeptikus voltam vele, így összevetettem a másikkal. Popsiban 0,5-tel többet mértem mint ezzel, tehát pontosan mér. Azóta a másikat nem használom, a babám se szereti, alig bír fél percig nyugodtan feküdni, szóval senkinek nem jó. Ezzel még alvás közben is tudom neki mérni. 38°C felett más hanggal jelez. Olyankor persze felkeltem a picúrt és adok neki lázcsillapítót. Most múlt héten is beteg volt, és a covid alatt is jól jött ez a lázmérő. (Csak homloknál szabad mérni vele, máshol nem pontos.) Én csak ajánlani tudom.
2022. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#6

Nagyon szépen köszönöm! A kisfiam sem tud sokáig egy helyben maradni, ha lázat mérek Neki, akkor viszont hanyatt fekve marad, de keservesen sír, szívem szakad bele (persze muszáj ezt tudom)! Illetve, amit Te is megfogalmaztál: éjjel most bajban vagyok Vele, mert alszik, de jó lenne mérni egyet, mert én nem merek így elaludni...

Melyik márkát használod?

2022. szept. 16. 00:41
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi a neve ennek, amit a 4es említ?
2022. szept. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk egyáltalán nem volt pontos egyik digitális sem.Össze-vissza mért,egymás után soha nem mutatta ugyanazt.10 hónaposnak nyugodtan mérheted amúgy hónaljban.Én már a 4 hónaposnak is ott mérem/mértem Az öledbe veszed,megtámasztod a kis hátat,beteszed a lázmérőt,és úgy fogod,hogy a kezét odaszorítod picit.Közben lehet neki dudolni.
2022. szept. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
A hónapljban mért még ígyis a legfontosabb szerintem, neki sem kell a fenekébe dugdosni. Nekünk is az infrás mindenhol mást mér
2022. szept. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!