Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Másnak is beteg a gyereke...

Másnak is beteg a gyereke most ilyen melegben is?

Figyelt kérdés

2 hete otthon volt a gyerekem, bement egy hetet most az oviba, ma már úgy adták haza, hogy köhög szipog. Komolyan "40 fokban" is ez megy???? Már agyam eldobom

Január 1 óta nyolcadjára beteg, mindig ezek kb ( orrfolyás-köhöges volt 6*, fülgyulladas 1*, mandulagyulladás 1*)

Kiscsoportos, 5 éves


Bölcsis volt 2 évig, ott 2 év alatt nem volt összesen ennyit beteg, párszor köhögött


Sokat vagyunk levegőn, sokat mozog, rengeteget eszik, zöldség gyümit is, vitamint is kap, már Broncho Vaxom kúrat is csinaltunk.


Én már kezdek ebbe belebetegedni komolyan, már gyomoridegem van az egesztol

Mit lehetne még tenni?


2023. jún. 30. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2023. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen.

Ez a második félév katasztrófa. Szeptembertől januárig egyszer volt beteg a kicsi (4), a nagy (7, elsős volt) egyszer sem.

Január óta váltják egymást. Volt hányás-hasmenés, skarlát, lepkehimlő és "sima" náthák. Most is taknyos. Akármilyen nehéz lesz megoldani a felügyeletet, várom hogy vége legyen az ovinak (jövő hét). Hátha utána szeptemberig egészségesek lesznek.

Ja és természetesen én is elkapom, most is fáj a torkom.

2023. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Igen, kivételesen most nem az ovis, hanem a hetedikes lányom lázas. Nálunk augusztusban szoktak betegek lenni, úgy látszik már nyáron is ez lesz.

Már lassan én is megbolondulok.

2023. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
A bölcsis lányom múlt héten volt itthon mandulagyulladással.
2023. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, bölcsis 2 hete, a sulis egy hete. Takony, köhögés
2023. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
A vírusos megbetegedések szinte bármikor előfordulhatnak, legfeljebb az ember nem figyel fel rájuk. Ráadásul a magas UV sugárzás sok esetben képes fellobbantani lappangó vírusos fertőzéseket is. Én magam már meglehetősen koros vagyok, de szinte kéthetente tapasztalok magamon olyan tüneteket (többnyire izületi fájdalmakat), amik egyértelműen valamilyen vírusfertőzésre utalnak. Akik emberi közösségben vannak, többet találkoznak idegenekkel, azok a felsőlégúti fertőzésekre éppen úgy reagálnak, mint télen. Tapasztalatom szerint a klimatizált járművekben a hűtőberendezés sem szűri meg megfelelően a befújt hideg levegőt. Gyakran utazom vonaton és rendszeresen köhögni kezdek, ami érdekes módon azonnal megszűnik, mihelyt leszállok a vonatról.
2023. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Amióta jó az idő, azóta 1x lett 1 éjszakára lázas, plusz piros volt a torka. De ezen kívül semmi. Szeptembertől május közepéig épphogy volt pár hét összesen, a napokat is összeadva, amikor semmi baja nem volt.
2023. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Igen. Picivel több mint 1 hónapja nem tud normálisan kikeveredni az orvosom úgy ,hogy már azóta nincs oviban,hogy hazahozta.. de 3 vannak tesók. Mire az ovis jól van beteg a másik kettő és fordítva.. 🤦 ördögi körben vagyunk.

Most is vissza esett a torokfájásos hasmenéses nyavajába, ami lassan mandulagyulladásba megy át.

2023. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
2 hete itthon van, mert kiírás szerint jövő héten születik a kistesója, gondoltam ne hozzon haza ovis nyavalyát, mert elég durvákat szokott elkapni. Zárt térbe nem is megyünk, csak a játszótérre, ott is elszórtan vannak gyerekek, erre tegnap köhögve ébredt…
2023. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Lányom amúgy is marha ritkán beteg és akkor is hamar tulvan rajta. Ellenben Én 1 hete tiszta nátha vagyok meg pár napig hangom is alig volt 😆.
2023. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!