Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kiütések kézen, lábon, tegnapi...

Kiütések kézen, lábon, tegnapi balatonozás után. Kéz-láb-száj vírus lenne?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Van a popsiján is.

Láza nincs, közérzete jó.


2023. júl. 9. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Annak tűnik, de van 3-6 nap lappangási ideje, szóval ha tegnap voltatok a Balatonon, akkor biztos, hogy nem ott kapta el. Ennyi idő alatt nem jött volna ki.
2023. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk igen, a kéz-láb szaj hasonló volt. Hogy a kezén, lábán, hátsóján van, az is stimmel. De ahogy írták, annak van lappangási ideje.


Viszont mi a Velencei tóval jártunk így, ott szedtem én össze ilyen kiütéseket. De abból a derekamra is jutott. Így néztek ki, viszkettek. Helyi csoportban többen is ugyan így jártak. Szóval az sem kizárt, hogy más, es valóban a vízben kapott valamit

2023. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Első jól írja, több nap lappangási ideje van, tehát már jóval előbb a Balatonozásnál a szervezetben volt a vírus. Érdekes, hogy nem lázas, nem fáj semmije. Fiamnál először láz, majd sebek a szájában jelentkeztek, csak utána a kiütések.
2023. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem biztos hogy az, mert többnyire kifejezetten magas lázzal kezdődik és a kiütések később jönnek elő. Nálunk a kiutesek pirosabbak és laposabbak voltak, máshogy néztek ki. De simán elképzelhető hogy most éppen egy gyengébb vírus törzs támad ami nem jár olyan erős tünetekkel.
2023. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok.


Nálunk a gyerekek 2x kapták el ezt a kéz-láb-száj nyavaját tavaly.

Egyáltalan nem lázasodtak be tőle, csak kiütésesek lettek.

2023. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!