Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol van pontosan az a “mellső...

Hol van pontosan az a “mellső falon tapad a lepény”? :) Anatómiailag annyira nem tudom behatárolni, tegnapi UH-n hason feküdt de mint kiderült olyan sincsen, hogy “hason” fekvés. :)

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mellső falon, tehát a hasfalad felől. Ahogy a kezed a hasadra teszed, az a mellső fal.
2023. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A méhlepény a hasfaladdal párhuzamosan van, ott ahol meg tudod fogni a hasad, csak nyilván belül. Lehet ezen kívül a hátad felöli oldalon, felül a fejedhez legközelebbi pontján a méhednek, alul, egészen a méhszájadon. Ha a hasad felőli oldalon van, akkor amikor rúgdosni kezd, akkor nem csak a bőrödet, izmot, zsírt kell átrúgdosnia, hanem még a méhlepény vastagságát is, úgyhogy később fogod érezni, hogy mocorog.
2023. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Ha apasági nyilatkozatot tesz, és anyuka is rá bólint, neked semmi kozöd hozzá.
2023. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok nem ide szántam a választ, nem is értem hogy sikerült ide
2023. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 18. hétben vagyok, ma reggel megfeszült a hasam és egy ponton, pár percig kidudorodott, szóval meg is volt az első mozgási élmény. :))
2023. márc. 25. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!