Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Elvigyem betegen 3,5 éves...

Elvigyem betegen 3,5 éves kislányomat vérvételre?

Figyelt kérdés
Hajhullás miatt vinném, ami igazából már több, mint 1 hónapja van neki. Előtte hónapokig gyulladt volt a füle, folyton kapta az antibiotikumokat. Gyerekorvosunk azt mondta, hogy a hajhullás rossz fogtól is lehet, ezért menjünk először fogorvoshoz. Ott kiderült, hogy a fogainak semmi baja, így kaptunk beutalót vérvételre. A héten szerettem volna elvinni, viszont elkapta a kéz láb száj vírust, vagy valami hasonlót. Várjam meg míg meggyógyul és akkor vigyem, vagy a hajhullás oka kiderülhet esetleg így is?
2023. júl. 12. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne vidd, megfertőzhet mást is. Neki is jobb, ha kipihenheti a betegséget.
2023. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Gondolj csak bele, ha te odavinnéd az egészséges gyerekedet és ott elkapná más gyerektől a betegséget, legyen az akármi. Te sem örülnél, ugye?! Kérj 1 hét múlva időpontot, azon az egy héten semmi nemnfog múlni.
2023. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én akkor vinném ha már kigyógyult a betegségből. Így is elég rossz ez. Nem traktálnám egy vervetellel pluszban.
2023. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem az a legnagyobb baj, hogy lefertőzne másokat, hanem az, hogy amíg beteg a gyerek, nem lesz hiteles a vérkép sem! Alapból gyulladás fog látszani a szervezetben a kéz-láb-száj vírus miatt. Így nem lehet kideríteni a hajhullás okát. Nem tudni, hogy más gyulladás is van e, vagy csak a vírus miatti...
2023. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ne vidd, értékelhetetlen így a vérkép.
2023. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
3as vagyok. Igen,ez lemaradt nálam is ,tök más lesz az eredmény..
2023. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. júl. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!