Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 35 éves vagyok, másnak ilyen...

35 éves vagyok, másnak ilyen korban átlag mennyi időbe telt a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elkeseredve. A második hónapban sikerült teherbeesnem, de sajnos csak kémiai volt, 5 hetesen elment. Most egy hónap telt el, ez nem sikerült. Szóval összesen három. Tudom nem nagy idő, de mégis kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2022. szept. 12. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez nagyon változó. Függ az egészségi és a mentális állapottól is. Egyél egészségesen, mozogj, szedj vitaminokat. A testsúlyodra is figyelj oda. Se a túl magas, se a túl alacsony BMI nem segítség.

Nekem az orvosom azt mondta, hogy ő 35 felett már azt ajánlja, hogy ne 1 évet várjanak a nők az alap kivizsgálással, így időt lehet nyerni. Egy uh, hormonális vérkép és teljes vérkép emiatt szerinte 3-6 hónap próbálkozás után nyugodtan lehet. Így ha egy kis eltérés van, az sokszor gyorsan korrigálható. Ha 1 éven belül nem jön össze a baba kell csak komolyabb kivizsgálás. Ha ismered a tested működését, akkor pedig megint előrébb vagy. Sok sikert és össze fog jönni a baba hamarosan ❤️

2022. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
37 évesen első hónap kémiai lett, a második hónapban ismét teherbeestem, és azt a terhességet végig is vittem.
2022. szept. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezeket tudom, és voltam már uh-n is, minden rendben van. Van már két gyermekem az első házasságomból :-) de a jelenlegi kapcsolatomban is szeretnénk közös babát és most lett aktuális.


Szóval kb év végéig várjunk türelemmel... Nem egyszerű.

2022. szept. 12. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Czeizel videóban hallottam erről statisztikát és ha jól emlékszem, 5 ciklus az átlag 30-35 között, 35-40 között pedig 8. Neked meg szerintem most igazából kettő volt, s újraindul... De az átlag attól az, hogy valakinek, 1 hónap, másnak meg 1 év. Vetélés után biztos kivizsgáltatnám magam, akkor is, ha rá szoktak legyinteni.
2022. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly 35 évesen első éles próbálkozásra sikerült. Márciusban született a kisfiam.
2022. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a környezetem tapasztalatai alapján biztosra vettem, hogy jó sokára sikerül majd, de a harmadik éles hónapban összejött (majdnem 36 voltam). 11 éves lesz októberben.
2022. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, akinek azonnal, olyat is akinek nem lett màr ( petefèszekkimerülès)


Mi most àllunk bele a tèmàba..

36 leszek hamarosan..


Szörnyü, hogy milyen fiatalnak èrzem magam, ès mègis ilyeneken kell agyalni

2022. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én most leszek 34. Jelenleg 9. sikertelen hónapban tartunk, elég elkeserítő.. nemsokára elindulok komolyabban kivizsgáltatni magam, mert ahogy olvasom, sokaknak 1-2-3 hónap alatt pikkpakk összejön.
2022. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35 évesen elsőre teherbe estem, 38 évesen a harmadik hónapban.
2022. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez annyira változó. Nem egy barátnőm van, akinek maximum 6 hónap alatt összejött 35-40 között, viszont a legtöbbjüknek inkább több időbe telt, de sikerült (orvosi segítséggel sokuknak). Négyen vannak, akiknek nem sikerült így sem sok év alatt. Viszont ott van az a 30+ baba, akik szépek, egészségesek és őrületbe kergetik a szüleiket azóta, de így sem bánták meg soha.
2022. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!