Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Egy nap ovi után betegség?!

Egy nap ovi után betegség?!

Figyelt kérdés

Ugye nem vagyunk egyedül... Pénteken vittem először nyár után oviba, kevesen voltak és csak fél napot, de ma reggel rekedten, bedugult orral kelt... Reménykedtem, hogy talán idén másképp lesz, vagy nem lesz annyira beteges, mint múlt évben (3 és fél éves), de ez, hogy fél nap ovi után... Éppen munkát keresek, egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy valaki így felvenne.


Vannak sorstársak, akiknek szintén beteg lett egy nap után? 🥺


2023. szept. 3. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Természetes...

Próbáld erősíteni a gyerek immunrendszerét C+D vitamin minimum menjen, de nagyon jó az eskimo kids halolaj is.

Egyébként miért ne vennének fel munkahehelyre? Onnantól kezdve, hogy tudják kisgyereked van, számolnak azzal, hogy betegség miatt ki fogsz esni jó néhányszor.

Ennyi erővel egy kisgyerekes anyuka sem dolgozna...

2023. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
1-es, más az, ha egy már ismert, korábban ott dolgozó anyuka megy vissza a munkahelyére, ahol amúg is sok az ember, és nem olyan nagy gond, ha kiesik és teljesen más, ha így kell új munkahelyet keresni.
2023. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom el se kezdte az ovit. Csütörtök éjszaka lázas lett. Pénteken az orvosnál kezdtünk. Mandulagyulladás.
2023. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ez azért nem az ovitól van. Nyilván lappangott már benne, csak ilyen szerencsétlenül jött ki, hogy első nap után közvetlen.De igen, jártunk már így.Kiscsoportban 3 nap meg utána 2-3 heteket itthon volt.Középsőben mondjuk 2 hetet ment és utána itthon maradt 1-2 hetet.Kíváncsi vagyok idén mi vár ránk.
2023. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Mi is így kezdtünk. Hétfőn ment, este már hasmenése volt… Nekem annyiból könnyebb, hogy itthon vagyok a kisöccsével, de ő még csak pár hetes, menni kell vele orvoshoz, védőnőhöz, rángathattam magammal a nagyot is. :/
2023. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hétfőn vittem oviba először az 5 éves gyermekemet és kedden délután már náthás volt és fájt a torka. Egész éjjel kínlódott az orrfolyás miatt.
2023. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!