Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Most hogy elkezdődött a...

Most hogy elkezdődött a suli/ovi/bölcsi nálatok van hányás-hasmenés vírus?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen posztot láttam,hogy tombol ez a szemét vírus ...Felétek mi újság?

Légyszi megyét írjatok,hogy arra mi a helyzet..

Én hányás fóbiásként rettegek ettől a rohadék betegségtől..


2023. szept. 12. 13:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 2 éves. Még bölcsibe se jár, de a játszótéren elkapta. (Minek viszik oda betegen a gyerekeket??) Szerintem 2 félét egyszerre, mert napokig ment a hasa, lázas volt, párszor hányt is, és közben felső légúti vírus is van, mert mostmár köhög, folyik az orra, a hasmenés tegnap szűnt meg.
2023. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az kimaradt, hogy Pest megye.
2023. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk 2 gyerek van, de nem ugyan abba az oviba jarnak, egyiknel sem volt meg betegseg, a csoportban sem.
2023. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Pest megye.

Hogyne lenne!

Múlthéten megfázas,láz. Hétfőn hányás-hasmenés.

Ki se jöttünk még az egyikből.

Hozzáteszem,hogy egész héten nem mozdultunk ki és így nem értem hogy szedtük össze a hányás hasmenést. Az egész község benne van lassan.

Oviban és az iskolában is tűzként terjed sajnos!!! 24 óra alatt a kicsi elfertőzte a nagyot.

A 3 évesem 20x hányt már kórházba készültünk. A sulis 11 évesem 3x.

Sajnos úgy tűnik,hogy nem lehet megúszni.

2023. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Komárom-Esztergom megye, szeptember 1. óta se a másodikos fiam, se a friss ovikezdő 3 éves lányom még csak nem is köhintett egyet sem. Már rendesen kezdek paranoiás lenni, mert ez túl szép hogy igaz legyen. Már szinte "várom", hogy ennek meglegyen a böjtje, és valami nyavalya nagyon durván beüssön... :D
2023. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
Nekem az anyukák többségétől kell hánynom, de vírus az nem êrint
2023. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 NTBS ***** válasza:
Megjelenő. BAZ vármegye.
2023. szept. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Minek viszik oda betegen a gyerekeket??"


Ezek sajnos már a tünetek megjelenése előtt fertőznek, akár 2-5 napon át is. Szóval mire feltűnik, hogy a gyerek beteg, addigra már napokon át ürítette a vírust mindenhova, ahol járt. Ezért is megy végig az óvodás csoportokon minden, sajnos.

2023. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
15# ebben nincs semmi érdekes, eddig gyakorlatilag nyár volt, majd most indul az őszi kórságok szezonja az időjárás változásával.
2023. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#18 Nem, mert beszéltem az anyukával, látásból ismerem. Ő mondta, hogy beteg a gyerek, hasmenés-hányás-láz napok óta. Amúgy ha nem említi, nekem fel se tűnik, a gyerek olyan volt mint máskor, esetleg kicsit csöndesebb meg sápadtabb. Az enyém meg két napra rá kezdte, és 3 hétig benne volt. De nekem ez idő alatt eszembe se jutott közösségbe vinni.
2023. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!