Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akik már HASZNÁLTAK Nosiboo-t,...

Akik már HASZNÁLTAK Nosiboo-t, ajánlanák a porszívós helyett?

Figyelt kérdés
Jobb lenne, ha a gyerek sokszor ellenáll a hagyományos porszívós eszköznek? Kérem, hogy aki sose használt ilyet, most ne válaszoljon/szavazzon. Köszönöm

2023. szept. 15. 09:16
A kérdező szavazást indított:
A porszívós jobb.
A Nosiboo jobb.
Porszívós szilikon csúccsal jobb.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszokta a porszívósat. A nosiboo sokkal kevésbe volt hatékony, nem tudott rendesen aludni. A porszívós kiszivta rendesen.
2023. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van mindkettő. A nosiboonk éjszaka praktikus kis nátha esetén, esetleg utazásnál.
2023. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nosiboo nálunk közel nem érte el azt a hatast, amit a porszívós.

Megvettem, el is adtam.

2023. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Nosiboo csecsemőnél volt jó, amikor még olyan kicsi az orrlyukuk, hogy nem kínoztam volna a porszívóssal. Kb. 1,5 éves kortól már a porszívóst használtuk kizárólag.
2023. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém másfél éves, újszülött kortól Nosiboo-t használunk, ettől is ordít mai napig, ráadásul nekünk nem is vált be, nagyon sokáig kell szívni az orrát, hogy kijöjjön valami...pedig megy előtte orrspray is.

Halkabb, mint a porszívó, ennyi az előnye. Én nem ajánlom.

2023. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

16 hónapos a kislányom, Nosiboot használunk, de hagyományos orrsziporszi véggel. A sajátját nem éreztem elég hatékonynak. Nekünk ez így tökéletesen bevált, én szeretem, kényelmes. Teljes áron nem valószínű hogy megvenném (szerencsére ritkán beteg), de használtan vettem 10 ezer forintért, ennyiért tökéletes!

Az első betegségénél szívtuk porszívóval az orrát, azt sikerült elérni vele, hogy utána rettegett minden porszívó bekapcsolásnál. Szerencsére amióta Nosiboosunk külön tudja választani a hangját a porszívótól, nincs ezzel gond. Sokaktól hallom, hogy egy-egy nátha után komoly problémát jelent náluk is, amíg megszokja a gyerkőc, hogy a porrszívó alapvetően nem "kínzóeszköz". Persze nagyobb gyerekeknél már biztosan más a helyzet, még nincs tapasztalatom benne.

2023. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is van mindketto. A nosiboot ugyanugy gyuloli egyelore, szoval szinte mindegy melyiket hasznaljuk. Kisebb natha eseten azt veszem elo, mert egyszerubb, mint elopakolni a nagy porszivonkat, de ennyi.

Tudom, hogy sokan nagyon eskusznek ra, de nekem is az a tapasztalatom, hogy gyengebb, igy kicsit csalodas.


Amugy nekunk van egy szuper vezeteknelkuli porszivonk, a nagyot mar reg el akartam ajandekozni, mert abszolut felesleges, ezert is vettem nosiboot.

De sajnos csak az orrszivas miatt megis meg kellett tartani a porszivot :D

2023. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
A nosiboo semmit se ér, én el is adtam. Percekig kínlódik az ember, mire elkezd jönni a zöld-sárga trutyi, ha egyáltalán, a hagyományos 2000 forintos porszívós meg szó szerint pár másodperc alatt kikapja.
2023. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!