Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrszivot nézegetek, tapasztal...

Somogyi Ági kérdése:

Orrszivot nézegetek, tapasztalatokat szeretnék hallani. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Dr Benny elefantosra lennék kíváncsi l, de érdekel a Nosiboo(bár nagyon drága nekem :/) , kézi elektromos, kézi normál, vagy porszívós?


A legfontosabb, hogy hatékony legyen, a gyerek az első.

Panelban lakunk így az is szempont, hogy ne verjük fel vele a tömböt.


Köszönöm :)



#porszívó #Nosiboo #Dr Benny #Elektromos orrszi
2021. jan. 28. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy valami csendeset szeretnél, de tapasztalataim szerint az orrszi porszi közelébe sem érnek ezek az elektromosak. Nekünk Dr Benny van, talán 1-2 alkalommal használtam, szinte semmit nem szedett ki, elővettem az orrszi porszit, egy csomó váladékot kiszívott.


Mi is panelben élünk. Nem minden nap taknyos a gyerek, ennyit kibírnak a szomszédok akár éjszaka is. Az elektromosaknak is van azért hangja, és ahelyett, hogy 5 percig szórakozol feleslegesen, a porszívó fél perc alatt kitakarítja az orrát.


Bár remélem lesz valaki, aki meglep egy ellenvéleménnyel. Én is kíváncsi vagyok, hogy létezik-e olyan elektromos orrszívó, ami jó is valamire.

2021. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sima orsziporszi van és egy pesztonka. Hát a pesztonka nem sokat ér, de előre megmondták az üzletben is hogy sajnos a sima orsziporszi a legjobb. És tényleg pillanatok alatt kitakarítja a nózit, de mondjuk mi szerencsések vagyunk mert az én gyerekem hagyja, nem kell küzdenünk vele. Mert ha valaki kézzel lábbal tiltakozik akkor elég nehéz feladat, főleg ha már nem is olyan pici, erős is és még el is szalad, na az jó kis küzdelem lehet.
2021. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van nosiboonk, van ilyen elemesünk, mind a kettő egy vagyon volt, cserébe szart sem érnek. Az 1500ftos orrszi porszit használjuk.
2021. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van elektromos es szajjal szivos 2fajta, de az orrszi porszi szivja csak ki ami igazan benne van, tobbi bohockodas.
2021. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi elöször ezt a kézi simát vettük hát konkrétan semmit nem szedett ki az orrából, aztán gyógyszertártba vettünk a porszívósat és nagyon jó tök gyorsan lehet végezi az orrszívásslal.
2021. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En ejjel szoktam az egyebeket hasznalni es 7tol mar ugy vagyok vele h sajnalom de a gyerekem az elso, amugy is csak par masodpercig szadizom vele es nem az ev minden napjan. Az arcureggyulladas amit a pango valadek okozhat, az nem vicces:/
2021. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A porszívós vált be a sok közül a legjobban. A szomszédok nem érdekelnek. Ha beteg a gyerek,szívom neki akár éjjel 2kor is. Kibírják azt a pár percet se ritkán
2021. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugy, ahogy az utolso irja. Kis falusi panelban lakunk, de pont leszarom hany orakor kell az orrat kiszivni. 3 honaposak vagyunk, szinte minden 2.3. nap cicakakas az orra, nem tudom miert, de szorcsog es hat csak az orrszi porrszi szedi ki. Eddig 1x fordult elo, hogy hajnali 4 kor alltam neki, mert nem kapott rendesen levegot es szopizni sem tudott miatta. Amugy kb 2 perc tenyleg 1 perc pedig a tisztitasa... Nagyon jo dolog.
2021. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 a fejletlen garat, gége stb..miatt szörcsög. Ha kicsit félremegy a tej/tápszer.
2021. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!