Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasznal valaki orrdugulas...

Hasznal valaki orrdugulas elleni parnat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2023. szept. 25. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi Herbafilles párnalapokat használtunk, amit be kell tenni a párnahuzatba. Valami csoda volt. Én inkább újra ezt választanám, mert 5db-os, tehát 5 betegségnél használhatod. Ez az egy párna pedig 3 hónapig jó csak, ahhoz azért elég drága, és ha olyan a belseje mint a lapnak akkor nem lehet valami kényelmes hosszútávon, mert egy kicsit darabos a gyógynövényektől. Ha pedig puha akkor megkérdőjelezném hogy hatásos-e ugyanannyira. De hátha válaszol valaki aki már rendelt.
2023. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is azt az 5 darabosat használtuk. Nekünk is az vált be.


Én beteszem a gyereknek nyár közepétől tavaszig, mert allergiás, szóval nem csak betegség alatt. Egy ilyen idény alatt 3 csomaggal szoktunk elhasználni.

2023. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem parnam van allergias orrdugulas miatt. Ugy 3 honapig tart a hatasa, addig nem kell szteroidos orrsray, antihisztamin, nekem igy meger ennyit. Kenyelemre sima kisparna, nem erezni benne a gyogynovenyeket, nem kenyelmetlen. Az elso 1-2 napon durvan intenziv az illata, onnantol kellemes.
2023. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen hasznaljuk. Azert vettem mert most kezdtuk az ovit es szerintem ezt erre a taknyos idoszakra talaltak ki. Ettol sem dugult be az orra ugyanugy ahogy a laptol se. Lapom is van itthon de nem kellett elovenni meg.


1. Ez is herbafill

2023. szept. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Azert gondolkoztam a parnaban,mert kulfoldon vagyunk es nehez ujra rendelni. Kisfiam allandoan beteg,szerintem el se kell venni tole a parnat...:-P Persze en is mindig elkapom,kistesoval vagyok varandos,ugyhogy lehet be kene szereznem egy kismama parnat is...:-)
2023. szept. 26. 08:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj egy parnat meg 1 cs parnalapokat akkor kiprobalod mindkettot. De mukodik a parna is onmagaban :)
2023. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!