Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fogzás miatt lehet alacsony a...

Fogzás miatt lehet alacsony a baba testhője?

Figyelt kérdés

6 hónapos kisfiam.

3 napja hőemelkedése van, megy a hasa. Fogzik most eléggé.(2 alsó metsző már kint van neki, tegnap észrevettem, mintha az alsó szemfogai jönnének.)


Lefekvésekhez (tegnap és ma este is) adtam Nurofent mert elég nyűgös volt, nem tudott elaludni.

Tegnap is és ma is a hajnali kelésnél jég hideg volt MINDENE, ma meg is mértem neki 34,6-ot mértem. Nem alacsony ez egy kicsit? :( azóta már 36 a hője, betakartam mikor aludt ,viszont izzad, de továbbra is hideg. Ügyelettel beszéltem ők azt mondták a foga miatt lehet ez a hőingadozás. Nemtudom, hogy ez az éjjeli alacsony hő most betegség lehet-e vagy tényleg a foga? Napközben inkább hőemje van vagy normál hő. Volt már más is így? Dokihoz persze elciszem délután, de aggódom



2023. szept. 28. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem cserélj elemet a hőmérőben.
2023. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Azért az megvan ha egy normál höre vagy egy pici höemelkedésre adsz nurofent(láz és fájadolm csillapító)akkor nem csak a fájdalomra hat hanem leviszi a höjét is?
2023. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
2, nem viszi le 34-35 fokra a normál testhőt. És ha 36 fokosan izzad, akkor szinte biztos, hogy a mérés pontatlan.
2023. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az en gyerekem is hideg lesz ész és nyirkos a nurofentöl amit fájdalom csillapitásként kap

Bár eszembe se jutott méregetni....

Amint kimegy a hatása már semmi ilyen jellegü gondja nincs.

Nálam is fogzik a gyerek és hogy legyenek legalább éjszaka alvások így ő is kap nurofent de nem egész adagot ,mégis igy hat rá!!!

2023. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Máskor is kapott már estére nurofent és nemvolt gond
2023. szept. 28. 10:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel merted es hol?
2023. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2023. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Digitálissal kedves 6os

7es, meghallgatta szivét tüdejét, megnézte a torkát, azt momdta fehér pöttyök vannak rajta vírusos fertőzésre gondol, de semmi mást nem mondott, csak hogy vigyem a kórhazba otr kivizsgálják.

Bementem vele a kórházba, ugyan úgy megvizsgálták azt mondták nincs semmi a torkán,semmi baja :/ ők azt mondják nyugodtan menjünk haza 😅 így eljöttünk.... azóta igazából érzésre is ingadozik a hője, 1 órája alszik, hol izzad, kitakarom de olyankor meg hideg izzadása van, betakarom ha megszáradt, viszont hideg magad :( komolyan nemtudom már mivan :/

2023. szept. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!