Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Véroxigén szintet mértem a 9...

Véroxigén szintet mértem a 9 évesemnek, 93 lett. Ez nagyon alacsony? Megbízhatóak ezek az okoskarkötők?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztán minek méred? Nyilván egy noname okoskarkoto nem orvosi eszköz, marhára nem kellene arra alapozni
2020. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert vettem magamnak és tetszik neki, az összes családtagnak kipróbáltuk és csak neki ilyen alacsony.
2020. szept. 6. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mihez képest alacsony? Amúgy egy felnőtt méretre tervezett karkötőt hogy teszel fel egy 9 évesre? Milyen karkoto ez?
2020. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Fentartásokkal kell kezelni ezeket az értékeket. Persze 1-1 eszköz meglehetősen pontos értéket mér, de azért az eszközhöz tartozó telefonos alkalmazásban szokták is írni, hogy ez nem orvosi vizsgálatra alkalmas eszköz, illetve a mérés eredménye teljesen eltérő is lehet, ha egy kifejezetten orvosi műszerrel mérik az értéket. Szóval ne ezzel vonj le messzemenő következtetéseket.
2020. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Melyik karkoto? Az apple eleg pontos ,sokszor mentett eletet,mar magyarorszagon is,besetalt az urge ugyeletre,eloszor kirohogtek,de az oranak igaza volt,felrevert a szive,meg is mutottek.

Talan nem lesz gond,hetfon kerdezz ra a haziorvosnal,de kapni rendes pulzoximetert,tudsz venni patikaban vagy gyogyaszati segedeszkoz boltban.

2020. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontos véroxigén szintet kizárólag az úgynevezett astrup, vagy más néven vérgáz vizsgálat adhat. Amit egyes kórházi osztályokon illetve laboratóriumi körülmények között is mérnek. Ezek a készülékek milliós összegek, és nagyon nagy mérnöki, biomérnöki munka van benne, amit egy okoskarkötő meg sem közelít.


De egyébként a 93 egyáltalán nem rossz eredmény.

2020. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Véroxigént néztek nekem is többször is, fulladás miatt. Az egy borzasztó fájdalmas vérvétel, artériából vesznek vért ha jól emlékszem. Ezek után el sem tudom képzelni, hogy, hogy tudja megmérni az oxigén szintet 1 óra, ha egyébként vérvétel szükséges ennek megállapításához .
2020. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok, akkor semmi ertelme
2020. szept. 7. 15:26
 9/9 anonim válasza:
vegyen 2 nagy levegőt, menjen ki az udvarra, sóhajtson mélyet és próbáld ezután mérni.
2020. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!