Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hányós vírus után egy héttel...

Hányós vírus után egy héttel újra hányás? Ez ugyanaz a betegség vagy másik?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Gyerekem átesett másfél hete hétvégén egy hányós víruson, ami szépen végigment a családon, most hétvégével bezárólag. Ma minden oké volt, jó étvággyal evett. Erre egy órával elalvás után két részletben minden kijött belőle. Hasa nem fáj, láza nincs is, nem fáj a feje se. A torkára panaszkodott délelőtt, de nem köhög vagy folyik az orra, most a torkát is letagadta.


Létezik hogy még mindig ilyen érzékeny a gyomra és csak megterhelte, hazahozott egy másik ilyen vírust, vagy esetleg visszafertőztük az eredetivel? Tapasztalt már valaki ilyet??



2023. okt. 18. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonlónk augusztusban. Már amikor úgy tűnt minden rendben mindenkivel, a lányom rácáfolt.. (ő a legkisebb a családban) szépen hányt még egy éjszakán át.. aztán elmúlt szerencsére minden
2023. okt. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ezek szerint nem olyan ritka ez. Most alszik, remélem nálunk is ezzel vége. Teljesen tanácstalan vagyok, annyira reméltem hogy elfelejthetjük az elmúlt másfél hetet, erre már megint moshatok teljes garnitúra ágyneműt az éjszaka közepén.
2023. okt. 18. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne is mondd.. nálunk volt hasmenés is.. undorító volt.


Nálunk valszleg az volt a baj, hogy a gyerek már nagyon ki volt éhezve de még nem szabadott volna meg abbahagyni a dietat egy hét ide vagy oda.. na és nem bírta ki, evett valami sima nem dietas főtt kaját, és az vissza is jött..

2023. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ilyen vírussal küzdünk családilag (2 felnőtt, 3 gyerek). A középső hozta haza, hányós hasmenősnek hittük, majd pár nap után átalakult torokfájóssá, másnapra bedugult orr, majd brutális orrfolyás, most, hogy azt hittem végre mehet suliba, jött a szem váladékozós beragadós korszak, majd tegnaptól megint hasmenés. 😭 Az egész család beteg, mindenki különböző fázisában ennek a csodának. A közepső gyerkőc már 2. hete itthon... Lassan a tanáraik is kidőlnek. A doki megnyugtatott, hogy most ez terjed. ☹️
2023. okt. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:( Jézusom.. na meg ez hiányozna. 1 vagyok, nekünk sima calici volt.
2023. okt. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Négyes, jesszus. Nem covid? Nálunk most megy, és az is alattomosan hányással indul és lesz belőle felsoleguti.


Lekopogom, több hányás nem volt, de az orra be van dugva, lehet nálunk is valami felsoleguti lesz ebből... Egy hetet megy, egy hetet itthon, már unom, és még csak október vége.

2023. okt. 19. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!