Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha a kisfiamnak kötőhártya...

Ha a kisfiamnak kötőhártya gyulladása van, én mindenkepp elkalom tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam 2 éves es most kb par napja náthás volt ,folyt az orra ,kohogott. Majd ez elmult es megint lazas lett, aztan ma reggel észrevettük, hogy tiszta veragas a szeme. Elvittuk orvoshoz, adott ilyen szemkrémet ra. (Ausztriaban elunk, nem mindent ertunk meg de konkret azt h kötőhártya gyulladas lenne azt nem mondta, csak h gyulladt. ) szerintünk az, most kicsit valadekozik neki.

Az lenne a kerdesem h en ezt mindenkepp elkapom tole? Mert nem allergia miatt jott ki neki, a nathas-virusra gondolunk (de ha nem javitsatok ki)

Illetve kammillas borogatas mehet ra?

Köszi a választ!


2023. okt. 20. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A kötőhártyagyulladást úgy lehet elkapni, ha összedugjátok a fejeteket és a azemválladékát a szemedbe törlöd...

Ettől talán értelmesebb egy felnőtt. Talán.

Óvodások között fertőző betegségnek számít, mert ők még képtelenek a higiéniára.

2023. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem kaptam el egyik gyerekektől sem. Sok dolgot be kell tartani de könnyen átvészelhető
2023. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nálam a gyerekek osztogatják egymás között(6éves 4hó) de mi felnöttek még sose kaptuk el.
2023. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekeim oda-vissza hajlamosak adogatni egymásnak, amikor a nagy hazahozza az oviból. De az apujuk és én sose kaptuk el.
2023. okt. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A fiammak kétszer volt, sosem kaptam el, sőt a kishuga sem.
2023. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
A fiam is és én is nagyon fogékonyak vagyunk rá valamiért. Nekem szemüvegem is van, nem nyúlkálok alapból sem a szemembe, mégis mindig megnyerem én is. A higiénia rendben van, nálunk nem azon múlik.
2023. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Én sem kaptam el a gyerektől, 2x volt eddig neki.
2023. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose kaptam el. Azt hiszem 2x volt neki. De volt olyan is, hogy fujtam az orrat, es a takony a szemembe repult( csipett is rendesen), akkor se lett semmi bajom.
2023. okt. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kapta el a 2 éves fiam jópár éve, nemrég volt bölcsis a kislányom, onnan 2szer hozta haza és senki nem kapta el akkor sem. Sok kézmosás!
2023. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!