Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem dugult az orra, de orrhang...

Nem dugult az orra, de orrhangja van, szörcsög, köhög és nagyon horkol a 3 éves gyerekem. Nektek erre mi vált be és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2 hete lett beteg, pici nátha volt, majd hurutus köhögés, ami sokszor nem szakad fel. Tegnap utóbbi miatt elvittem orvoshoz, azt mondta a tüdeje tiszta, de ha nem szakad fel menjen a köptető. Az orrából valamennyi váladék eddig azért jött, csak 5 naponta hurutosabb lett a hangja. Erről annyit mondtam az orvosnak, hogy pár naponta visszanáthásodik és szinte alig jön az orrából valami. Sinupretet javasolt. A horkolást én hülye nem mondtam, az 4 napja tart, de minden éjszaka zeng a ház tőle, pedig viszonylag tiszta az orra, de hurutus a hangja, orrhangja van néha. Hiába szívtuk, fújtuk tegnap, semmi nem jött.


Volt már nektek ilyen? Meddig tartott? A Sinupret ért valamit rá? 1 hétig szedett Prospant, de semmit nem ért, most azt mondta az orvos váltsunk erősebb köptetőre, ezt még tegnap óta nem tettem meg, úgy voltam vele hátha ér a Sinupret és hétfőn kezdem el az új köptetőt, de lehet nem várok addig. Az segíthet az orrán is valahogyan?



2023. okt. 28. 05:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem mondtad az orvosnak, akkor hívd fel és mondd neki!

Ő látta, ő követi, ő látta el.

Inhaláló készüléked van-e, ami tisztítja a légutakat, feloldja a váladékot?

Ha nincs, vegyél.

Pl. Ezt.


[link]


A kisfiam 16 hónapos, és annyira tetszik neki, hogy megkönnyebbül tőle, hogy ő fogja a vezetékét.

2023. okt. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inhalátor és hideg párásító

Fontos, hogy olyat vegyél amibe Salvus vizet is lehet tölteni

2023. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van most egy ilyen vírus. 7 hónapos kisfiam 3 hetig kinlódott vele. Nekünk jó volt a sinupret. Az éjjelek szörnyűek voltak sajnos. Inhalatort javaslom en is, vagy ha nem, akkor a sós vizes spray-vel lehet kicsit fellazítani, de ez a cucc olyan kemény mint a kő.
2023. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!