Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 éves fiamnak körülmetélés,íg...

7 éves fiamnak körülmetélés,így milyen élete lesz?

Figyelt kérdés
sajnos teljes a letapadás,kenőcsök sem segítettek,műtétre jegyezték.milyen hátrányai lesznek az életben? :(
2023. okt. 28. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Semmilyen hátránya nem lesz.
2023. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Én a helyedben azért körüljárnám ezt a témát.


Van olyan is, hogy egy kanálszerű eszközzel felszabadítják a makkot, vagyis elválasztják a fitymát a makktól. Ez helyi érzéstelenítés keretében történik ambulánsan (pár perc az egész) és utána persze pár napig fáj a gyereknek, de mégiscsak megmarad a fitymája.

Ez fölmerült nála? Ha orvos azt mondta, hogy ezt nem lehet csinálni, én is tudomásul venném. De legalább kerüljön szóba, hogy van ilyen is, csak itt és most az nem alkalmazható. Ha meg igen, akkor meg sokkal egyszerűbb lenne mindenkinek.

2023. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen olvastunk minden módszert,gyerekorvost is kérdeztem,de ez már nem lehetséges.,se a részleges,se más. meg ugyis azt csinálnák ha lehetne gondolom.
2023. okt. 28. 15:47
 4/16 anonim válasza:
81%
Nem lesz baja belőle később. Nekem is csinálták.
2023. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Èn kèrnèk màsodvèlemènyt független orvostòl. Van, ahol kamaszkorig vàrnak, ha nem okoz problèmàt.

Rengeteg fèrfi èl körülmetèlve. Sokan orvosi okból, ez èrthető. Sokan vallàsi okból. Ez màr csonkìtàs.

2023. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Mi az, hogy milyen elete lesz igy? Egy korulmetelestol? Komolyan ennyi anatomia tudassal vallalnak emberek gyereket? Az csoda, hogy meg tudtatok csinalni. De ha hulye vagy hozza, legalabb annyi eszed lenne, hogy az orvost kerdezed xd
2023. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen élete lesz így? Fityma nélküli.
2023. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Novák Hunor Fitymakisokosát is próbáltátok??
2023. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
csak tapasztalat érdekelt, mindenfélét olvastunk,elvileg mindig dörzsöli a ruha,az önkielégítés,nemi élet nem lesz olyan intenzív érzés neki,stb. csak aggódunk. bocs,hogy kérdezni mertem. ha még éveket várunk lehet alágyűlik a kosz és gyulladást okoz? már ezt is hallottuk...
2023. okt. 29. 02:42
 10/16 A kérdező kommentje:
utána néztünk,hogy egy magándokinál is megnézetjük,akkor érdemes lehet?
2023. okt. 29. 02:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!