Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miféle csípés lehet ez? Kulla...

Miféle csípés lehet ez? Kullancsot nem találtunk benne. De rengeteg budosbogar katica jön be a hazba sajnos hiába írtjuk. Pók? Vagy esetleg kullancs amit nem vettunk észre ? Holnap megyünk orvoshoz.

Figyelt kérdés
[link]
2023. okt. 29. 13:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A feher az hintopor,mert kentem már mindennel is,kb 1-2 hete csípte meg valami.

Viszont gennyesedett és megpiszkalta így kenjük mindennel (supraderm,betadin) de mindig elposzkalja. Nem volt ez ilyen csunya kb 3-4napja már le is ment volna ha nincs hozza nyulva. Mi lehet ez? :(

2023. okt. 29. 13:05
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ha ezt valaki így megmondja erről a képről veszek neki egy tábla csokit.
2023. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A kép linkje nem jó, nem látjuk. Nálunk a napokban a kislányomon lettek brutál kelések csípések után, amik nagyon viszkettek neki, így persze csúnya sebesre vakarta. Amint észrevettük, elkezdtem adni neki Cetirizin cseppet, meg kenni a sebeket Bactroban krémmel 1-2 napig, utána pedig Neogranormonnal a hámosodás miatt.


Szúnyogok vannak a lakásban, pár darab, én arra gyanakszom, hogy allergia lehet. Meg ősz elején hallottam, hogy valami trópusi szúnyogok is megjelentek Magyarországon.

2023. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy macskát mutat, de az nem csíp.

Pedig játszanék a csokiért 😉

2023. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Katica, büdösbogár nem csíp...


A képet nem jól linkelted, de simán lehet szúnyogcsípés is, mi egész télen hordjuk be a fával együtt és a lányomnak nagyra dagadt mindig picikorában, most majdnem négy évesen lett olyan, mint nekünk, amikor megcsípi. Sokáig gyógyul, főleg, hogy mindig elvakarja.


Kullancs biztos nem, akkor benne lenne.

2023. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A tojás se csíp. Nem megy neked ez a kép linkelés. Így nem tudunk segíteni, de a katicát zárjuk ki.

#4

2023. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2023. okt. 29. 14:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok nem sikerült az elso
2023. okt. 29. 14:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes. Szerintem hangyára hasonlít legjobban.

#6

2023. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kullancsot hogy lehet kizárni. ??
2023. okt. 29. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!