Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Száraz köhögésére nektek mi...

Száraz köhögésére nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2 évesem náthás és kedden kezdődött a köhögés. Pronaturalt adtam neki. Első éjjel semmit se köhögött. Napkozben viszont szakaszosan köhögési ingerek jönnek rá. Ma már jóval többször.
nov. 1. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Sinecod
nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babyluuf
nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lándzsás utifű szirup, méz.

Hideg párásítóba salvus viz, inhalator, abba szintén salvus víz.

Ha szerencséd van felszakad.

nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van most egy olyan vírus, ami miatt hetekig szárazon köhög az ember (nyákoldás fölösleges). Mi érdekes módon a kétévestől kaptuk el, párom 3 hétig köhögött, én 4.hete köhögök, gyerek meggyógyult egy hét alatt. Neki a 2.nap vettünk egy inhalátort a patikában gyerekmaszkkal, Salvus vízzel, de alig használta, úgyhogy szerintem magától gyógyult meg. Meg az állandó orrszívás. Nem lehet, hogy csak takony folyik neki hátra?
nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!