Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 8napja hurutos köhögése van a...

8napja hurutos köhögése van a 4,5 éves fiamnak,kapott köptetőt 6napig az se használt Majd elmúlik magától?

Figyelt kérdés
nov. 21. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Gyerekorvos szerintem előbb tud hasznos választ adni, mint mi így látatlanban. Ha nem múlik el neki hat napja gyógyszertől sem, miért nem mentél vele vissza orvoshoz?!
nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másfél hétig volt ez, Covid volt (én sokkal jobban megszenvedtem). Gyerekorvos semmit nem mondott, csak párásítást.
nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig ez van, hetekig eltart, nem fog tudni rá mit felírni, sok idő alatt elmúlik.
nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pénteken voltunk orvosnál,megvizsgálta,tüdeje tiszta,vírust szedett össze.

Remélem már felszakad neki és rendben lesz.

nov. 21. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inhalátorotok van? Salvus vízzel inhaláltasd meg
nov. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van,salvust veszek aztán inhalálom.
nov. 22. 07:36
 7/7 asus66 válasza:
Inhalátor, és nagyon jó a babérlevél tea, bár kisgyermek nem biztos, hogy megissza.
nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!