Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fertőződött már meg valaki a...

Fertőződött már meg valaki a gyerek rota oltása után?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy a gyereknek beadták a rota oltást => ilyenkor ugye fertőző a széklete, mert ürül a vírus, és a székletből (pelenkázásnál) anyuka vagy a család el is kapta a rotát, az oltás miatt.

Történt már ilyen valakivel? Mennyire jött ki a családon, milyen volt a lefolyása? A baba legalább megúszta?



nov. 27. 15:01
 1/5 babyboom567 ***** válasza:
35%
Ezt a doki mondta,hogy fertőz a széklet?
nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, hanem itt írják mindig a rota oltásos kérdéseknél, hogy vigyázni kell utána a pelenkázásnál emiatt.
nov. 27. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális doki elmondja,igen.
nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3#-as Így van.
nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Én adtam be neki mind a kettőt a rendelőben, az első után 2-3 nappal nagyon erős hasfájást, gyengébb lefolyású hasmenés követett. Aztán hogy a beadáskor fertőződhettem meg vagy a pelus cserénél azt már nem tudom.
nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!