Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire vagytok pánikolósak,...

Mennyire vagytok pánikolósak, ha beteg a gyerek? Mennyire estek kétségbe?

Figyelt kérdés
Az első gyerekemnél sosem estem kétségbe, mindig teljesen nyugodtan kezeltem a betegségeit. Nála 5 évesen derült ki, hogy epilepsziás. Na onnantól sokszor pánikoltam. És valószínűleg emiatt a második gyereknél már mindenen képes vagyok kétségbe esni. Más is van így ezzel? Lehet ezzel kezdeni valamit? Vagy forduljak szakemberhez?
jan. 14. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az még senkinek sem ártott meg, ha segítséget kért. Nem hiszek benne, hogy lehet feleslegesen pszichológushoz járni.
jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lázas, kiütéses, bágyadt, folyik az orra stb. akkor nem.


Ha mondjuk arra gyanakszom, hogy fullad, akkor azért nem vagyok olyan nyugodt.

jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami újdonsággal találkozom, akkor nagyon kétségbe tudok esni. Így az első megfázást is katasztrófaként éltem meg. Ezen pl. már nem akadok fenn, vagy egy kis lázon, de egy kruppos rohamon a múltkor erősen kétségbeestem.

Szóval attól függ...

jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé sem vagyok az
jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Már nem. Eddig már 15x voltam bent vele kórházban 1-1 hétre. Az 1-2 naposokat nem is számoltam. Láttam én már mindent.
jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3 a kruppos roham hogyan jött ki? A tipikus köhögés-fulladás?

Kisfiamnál is előfordult néhányszor, hogy nem kapott rendesen levegőt. Legtöbbször sírás után volt, 1x álmában. Általában 1-2 perc után rendeződött, de én ilyenkor napokig képes vagyok figyelni árgus szemekkel a gyereket. Egészen belebetegszem, úgy be tudok pánikolni.

jan. 14. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:

A lányomnál a hányós vírusnál esek kétségbe, mert eleve nagyon keveset iszik, és többször eljutottunk már a kiszáradásig; 3x volt már emiatt kórházban.


Kisfiam meg hajlamos a sípoló légzésre egy-egy komolyabb felsőlégúti betegségnél.


De addig, amíg nagyon elesettek, meglehetősen tudok aggódni.

jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 napig jól bírom ha nem javul akkor kezdek aggódni.

Meg nekem sokat segít ha beszélek a dokival és tudom mi ez, meddig tart.

Én ezért is csinálok még mindig covid tesztet a gyereknek, mert megnyugszom hogy tudom hogy ez az.

A covidnál csak esti láza szokott lenni, tudom covid nem képzelgek mindenféle fiszem faaszom betegséget belé

jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az. Alt a veszhelyzeteket profin es higgadtan kezelem (aztan jon csak ki a stressz)


A kiakadasom inkabb a orvosok miatt van mindig....

jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!