Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Pár nap orrfolyás után láz?...

Pár nap orrfolyás után láz? Ez ugyanaz a betegség lenne?

Figyelt kérdés

A 3 éves kislányomnak előző héten párszor meg kellett törölni az orrát, nem volt lerakódva a váladék, semmilyen más tünet nem volt. Péntek óta picivel sűrűbb a váladék, éjszaka 2x mondta, hogy dugult neki.


Erre most, hétfőn hajnalban érzem/látom, hogy megy fel a láza. Most köhögött kb 3x.


Több, mint 5 hete volt covidos, akkor 4 napig lázas volt, még múlthét elején is köhögött párat az oviban délelőtt hurutosan. Feloldani minden váladékot nem hiszem, hogy sikerült neki. A doktornő tisztának hallotta 2 hete a tüdejét, ő mondta, hogy 9 nap köptető után már ne adjak neki semmit.


Szerintetek a mostani láz az orrfolyás miatt van vagy az 5 hete történt covid szövődménye és tüdőgyulladása lett (nem köhögött napokig, azelőtt sem sokat már és nem volt elesett, sem étvágytalan)?



jan. 15. 04:57
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez valaminúj csoda lehet
jan. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5hete volt kovidos, vagy 5 hete gyógyult kovidos? Ha utóbbi, akkor ez más nyavaja lehet. Ha előbbi, és mondjuk 2-3 hétig beteg volt miatta, simán lehet valami szövődmény.

De gyógyult gyereket sokat kell kivinni levegőre hogy erősödjön az immunkrendszere és ne legyen kitéve egész télen a hurutos betegségeknek.

jan. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
6,5 hete lett lázas, náthás, elkezdett köhögni, kb 5,5 hétig köhögött, viszont ott is volt kb 6 nap amikor nem köhögött, majd szárazon elkezdett köhögni a lebetegedése után 2-3 héttel semmilyen más tünet nélkül és az behurutosodott neki pár nap után, de nem mindig szakadt fel a váladék. Ekkor hallgatta meg őt a gyerekorvos. Onnan tudom, hogy covidos volt, mert rajtam is kijöttek ezek a tünetek és én leteszteltem magam.
jan. 15. 07:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy köhög kettőt hármat az nem betegség. Mindenki köhög időnként, és egész évben. Ha bágyadt, elesett, nem akar játszani, esetleg játszik de réved a tekintete, szótlan, akkor beteg. Ha lázas, akkor természetesen ágynyugalom, amennyiben hagyja a pici hogy ágyban maradjon.

Szerintem vidd vissza dokihoz, az a biztos.

jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!